אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גרנובסקי מתחייב: מנהלים חדשים לאי.די.בי שלא שייכים לקבוצת המשקיעים צילום: אוראל כהן

גרנובסקי מתחייב: מנהלים חדשים לאי.די.בי שלא שייכים לקבוצת המשקיעים

בקבוצת המשקיעים המתמודדת על רכישת השליטה באי.די.בי הוסיפו כי הם "מנהלים שיחות עם שרשרת מנהלים ואנשי עסקים, מהבכירים במשק הישראלי"

28.11.2013, 15:28 | כלכליסט
אלכסנדר גרנובסקי, בעל השליטה בחברת בי.ג'י.איי ויוסי שניאורסון, מנכ"ל אמבלייז, הודיעו היום שחברת אמבלייז קבלה את אישור הרשויות בלונדון ותעבור להיסחר ברשימת הסטנדרט, מהלך אשר מאשר סופית את החלטת דירקטוריון אמבלייז להשקיע באי.די.בי.  

קראו עוד בכלכליסט

כמו כן, קבוצת המשקיעים החדשה בראשות גרנובסקי מתחייבת כי הצוות הניהולי של אי.די.בי יהיה צוות חדש שאינו מקבוצת המשקיעים. "החל מתפקיד היו"ר, המנכ"ל וכלה בשדרת הניהול הבכירה של אי.די.בי הצוות יהיה חדש, מקצועי וברמת הניהול הבכירה ביותר שניתן למצוא כיום במגזר העיסקי בישראל", כתבו בהודעה.

נוחי דנקנר, צילום: אוראל כהן נוחי דנקנר | צילום: אוראל כהן נוחי דנקנר, צילום: אוראל כהן
"אנו מנהלים מזה תקופה ארוכה שיחות ומגעים עם שרשרת מנהלים ואנשי עסקים, מהבכירים במשק הישראלי, במטרה להקים שדרת ניהול חדשה, לרבות מנכל החברה ויו"ר פעיל אשר ינהלו עבור קבוצת המשקיעים את חברת אי.די.בי ביום שאחרי אישור הצעתינו להסדר החוב בחברה", הוסיפו.

"אין לנו כל ספק כי הפוטנציאל העסקי הרב הגלום בחברות אי.די.בי, ביחד עם הנהלה חדשה תוכיח כי ההשקעה בחברה הינה ותהיה אחד המהלכים העיסקיים החשובים והגדולים של אמבלייז", נמסר מהחברה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות