אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פפושדו יקים פרויקט פינוי־בינוי בקריית מוצקין צילום: אוראל כהן

פפושדו יקים פרויקט פינוי־בינוי בקריית מוצקין

לפי הערכות, היקף המכירות בפרויקט, שיכלול כ־300 דירות, יעמוד על כ־300 מיליון שקל. מדובר בפרויקט שנבחן בעבר על ידי שיכון ובינוי ונדחה

02.12.2013, 08:50 | דותן לוי

חברת אלמוג ים סוף החזקות, זרוע הנדל"ן של קבוצת אלמוג ים סוף בישראל בשליטת משפחת פפושדו, תקים את פרויקט הפינוי־בינוי הראשון בקריית מוצקין, בשיתוף עם חברת אופק בטאן.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר במתחם ברחוב יוספטל בעיר שמשתרע על פני 35 דונם, והוכרז ב־2006 כמיועד לפינוי־בינוי במסגרת המתחמים המוכרזים של משרד השיכון. לתוכנית יש תב"ע מאושרת, אשר כוללת את הריסתם של 11 בניינים בצדו האחד של הרחוב, ובנייה של שבעה בניינים בני 14–18 קומות הכוללים בסך הכל 449 יח"ד ומשקפים יחס של 1:5 (בנייה של חמש דירות על כל דירה שתיהרס). בשלב ראשון החברה תפנה כ־50 דירות כאשר התב"ע מאפשרת בנייתן של 260 דירות (יחס של 5.2 יח"ד), אך בכוונת החברה לבקש הקלה שתאפשר בנייה של עד 300 יח"ד.

לפי הערכות, ההכנסות מחלק זה של הפרויקט יעמדו על כ־300 מיליון שקל, כאשר מספר זה עשוי להשתנות בהתאם למספר יחידות הדיור שיאושרו סופית על ידי הרשות המקומית.

אלי פפושדו, צילום: אוראל כהן אלי פפושדו | צילום: אוראל כהן אלי פפושדו, צילום: אוראל כהן

האזור המדובר בקריית מוצקין מורכב ברובו מבנייני שיכון בני שתי קומות, ולדברי נציג הדיירים עו"ד ירון טיקוצקי, מומחה נדל"ן ושותף בדורון טיקוצקי צדרבוים, "חשוב היה לנו למקסם את התמורות שיקבלו דיירי הרחוב המתגוררים כיום בדירות קטנות וישנות יחסית". מדובר בפרויקט שנבחן בעבר על ידי שיכון ובינוי גם כן בשיתוף עם אופק בטאן.

עבור אלמוג ים סוף לא מדובר בפרויקט פינוי־בינוי ראשון: לחברה פרויקטים בתחום בהיקף כולל של כ־900 יח"ד, מתוכן כ־600 יח"ד בפרויקט לוגאנו ביהוד וכ־300 יח"ד במתחם נוסף ברחובות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות