אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דור אלון וקיבוץ עין שמר יקימו מרכז מסחרי בצומת כרכור ב־115 מיליון שקל

דור אלון וקיבוץ עין שמר יקימו מרכז מסחרי בצומת כרכור ב־115 מיליון שקל

מדובר בחידוש ובהרחבה של המרכז המסחרי הקיים במקום. המרכז המסחרי החדש ייבנה בשני שלבים

03.12.2013, 07:41 | דותן לוי

חברת עין שמר קרקעות שבבעלות דור אלון וקיבוץ עין שמר יקימו מרכז מסחרי בצומת כרכור בהשקעה של כ־115 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט".

מדובר בחידוש ובהרחבה של המרכז המסחרי הקיים במקום. המרכז המסחרי החדש ייבנה בשני שלבים: בניית ההרחבה בשלב א', ובשלב ב' הריסה ובנייה מחודשת של המתחם הקיים המשתרע על פני 4,500 מ"ר. שלב א' צפוי להיפתח בפסח 2015 ושלב ב' באביב 2016. עד כה הושכרו כ־70% מהחנויות הכלולות בשלב א', בשטח המשתרע על פני 9,000 מ"ר. לאחרונה התקבל לפרויקט היתר בנייה הכולל כ־13 אלף מ"ר של שטחי מסחר וכ־6,400 מ"ר של חניה מקורה. 

הדמיית המרכז המסחרי החדש המתוכנן בצומת כרכור הדמיית המרכז המסחרי החדש המתוכנן בצומת כרכור הדמיית המרכז המסחרי החדש המתוכנן בצומת כרכור

לצורך הקמת הפרויקט נשכרו שירותיו של האדריכל אבנר שר, והוא ייבנה כשדרת קניות שתוקם כקומפלקס של מבנים, בהשראת נווה צדק והמושבות של שנות השלושים עם חנויות מותגים, אזורי פנאי ובילוי, בתי קפה ומסעדות. המתחם יכלול כ־80 חנויות בגדלים שונים. בין הרשתות נמצאות סגפרדו, ACE, אלונית, גולף וסופר־פארם. מנכ"ל דור אלון, ישראל יניב, אמר כי "מדובר בפרויקט חדשני בסגנון כפרי ומעוצב. אנו צופים כי כניסת הרכבים למתחם החדש תוכפל בהשוואה להיום". לדברי מנכ"ל עין שמר קרקעות, עודי דגאי, "המרכז ייבנה בסגנון לייף סטייל שכמוהו יש רק בודדים בארץ. מושם בו דגש על פעילות בכל שעות היום והוא ישנה את חוויית הקנייה של תושבי האזור".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות