אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ממן רכשה 51% מחברת הלוגיסטיקה גלובוס לוי צילום|: SHUTEERSTOCK

ממן רכשה 51% מחברת הלוגיסטיקה גלובוס לוי

גלובוס לוי היא חברה משפחתית שבעליה יקבלו עתה 37.8 מיליון שקל, וסכום נוסף של עד 18 מיליון שקל בכפוף לתוצאות החברה ב-2015-2014

03.12.2013, 10:09 | גיל קליאן

ממן שבשליטת משפחת לבנת הודיעה הבוקר (ג') לבורסה על רכישת 51% מחברת הלוגיסטיקה גלובוס לוי.  

קראו עוד בכלכליסט

גלובוס לוי היא חברה משפחתית שהוקמה בשנת 1986 על ידי אבי המשפחה אלי לוי, והיא מנוהלת ומוחזקת בחלקים שווים בינו לבין שני בניו יהודה ושלומי לוי. כעת יקבלו בני המשפחה סכום של 37.8 מיליון שקל, וסכום נוסף של עד 18 מיליון שקל בכפוף לתוצאות החברה ב-2015-2014. כמו כן ימשיכו בני המשפחה להחזיק במשותף ב-49% ממניות החברה.

נחמה רונן, יו"ר קבוצת ממן נחמה רונן, יו"ר קבוצת ממן נחמה רונן, יו"ר קבוצת ממן

ההודעה חשפה את תוצאות החברה המשפחתית, שעמדו על מכירות של כ-214 מיליון שקל בשנת 2012, צמיחה של 4.3% לעומת שנת 2011, ורווח נקי של 11.7 מיליון שקל באותה שנה, ירידה של 35% לעומת הרווח הנקי בשנת 2011.

גלובוס לוי היא חברת שילוח ולוגיסטיקה המעסיקה כ-400 עובדים, החברה מספקת שירותי רילוקיישן לעובדים, ובמקביל גם שילוח, אריזה ואחסנה של חפצי אמנות, אחסון, ליקוט, דיגום, שינוע ואריזה של חומרים מסוכנים ושל חומרים כימיים, העברת מפעלים ופסי ייצור, אחסון ולוגיסטיקה כללית.

בכך משיקה פעילותה לפעילות ממן – וכעת רשות ההגבלים תצטרך להכריע האם המיזוג הזה יכול להתבצע בלי לפגוע משמעותית בתחרות בענף. בדיווח נמסר כי השלמת העסקה כפופה לאישורים רגולטורים, כמו אישור רשות ההגבלים.

בממן הסבירו כי הרכישה אינה חופפת לתחומי פעילות קיימים של ממן, וכי באמצעותה תיכנס לתחומים בהם היא אינה פועלת כיום כמו פעילות רילוקיישן והעברת חפצי אומנות.

נחמה רונן, יו"ר קבוצת ממן, ועופר לינצ'בסקי, מנכ"ל הקבוצה מסרו כי " גלובוס מתמחה במספר שווקים בהם ממן אינה פעילה . רכישת השליטה בגלובוס תפתח עבורנו צוהר חדש לשווקים חדשים אשר נמצאים בסינרגיה לפעילות הקיימת של ממן. עסקה זו מגוונות מאוד את הפורטפוליו העסקי של החברה ואת יכולתה להעניק מגוון שירותים ייחודיים בישראל ובחו"ל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות