אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיהו הסועד המסתורי שמשאיר טיפים של אלפי דולרים בארה"ב? צילום: שאטרסטוק

מיהו הסועד המסתורי שמשאיר טיפים של אלפי דולרים בארה"ב?

מלצרים בני מזל ממישיגן ועד לוס אנג'לס נהנו מטיפים של אלפי דולרים מסועד נדבן שגם מפרסם תמונות של הקבלות בחשבון אינסטגרם

04.12.2013, 21:20 | סוכנויות הידיעות
מאז אוגוסט סועד אנונימי משאיר במסעדות ובברים ברחבי ארצות הברית טיפים מסתוריים בסכומים מרשימים. באתר ביזנס אינסיידר מדווחים שמלצרים ברי מזל ממישיגן ועד ללוס אנג'לס נהנו מטיפים של מעל אלף דולר. הסועד הנדבן מפרסם בחשבון האינסטגרם @tipsforjesus (טיפים לישו) תמונות של הקבלות, שבהן מצוין גובה הטיפ. אם כי, עדיין לא ברור אם מאחורי התוכנית עומד אדם אחד או קבוצה שלמה.

טיפ של אלפי דולרים, צילום: שאטרסטוק טיפ של אלפי דולרים | צילום: שאטרסטוק טיפ של אלפי דולרים, צילום: שאטרסטוק

תמונה של הקבלה ממסעדת לג'נדס אוף נוטרה דאם, ששוכנת בקמפוס אוניברסיטת נוטר דאם מראה כי באוקטובר הושאר טיפ של 5,000 דולר. הסועד המסתורי, שביקר במקום זמן קצר לפני משחק פוטבול של נבחרת האוניברסיטה אף כתב על הקבלה Fight On!, שככל הנראה נועד לעודד את הנבחרת המקומית. הוא אף חזר למסעדה אחרי המשחק, והשאיר טיפ נוסף של 5,000 דולר על חשבון של 164.50 דולר.

"כולנו חשבנו שזו בטוח בדיחה", סיפרה אשלי ראסט, ברמנית לשעבר במקום. "היינו ממש בשוק, ולא רצינו להתרגש מדי. אף פעם לא ראינו טיפ כזה גבוה".

לדבריה, שלושה גברים שילמו את החשבון, אחד מהם לבש חולצה של אוניברסיטת דרום קליפורניה, שנבחרת הפוטבול שלה השתתפה במשחק. אולם כל השלושה טענו שהם מקליפורניה.

טיפים דומים הושארו במספר מסעדות ברחבי קליפורניה. במסעדת פיג אנד אוליב לדוגמה בווסט הוליווד, הושאר טיפ של אלף דולר על חשבון של 779.35 דולר. תמונה נוספת באינסטגרם היא של חשבון ממסעדה בשיקגו, שם השאירו טיפ של 5,000 דולר.

תחילת הפרשה המסתורית באוגוסט אז סיפרו העובדים בבר ביוטה כי קיבלו טיפ של אלף דולר מבחור צעיר ששילם בכרטיס אמריקן אקספרס שחור "סנטוריון". מדובר בכרטיס אקסקלוסיבי במיוחד, שמונפק רק בהזמנה מיוחדת ללקוחות שעומדים בדרישות גבוהות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות