אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עתיד העובדים של אופיס דיפו: ריטייל תנסה להחזיר 50 מנהלים בדרג הביניים שעברו בינתיים לרשת קרביץ

עתיד העובדים של אופיס דיפו: ריטייל תנסה להחזיר 50 מנהלים בדרג הביניים שעברו בינתיים לרשת קרביץ

"למרות שהבטחנו שרק 65% מהעובדים ימשיכו לעבוד באופיס דיפו, אף אחד לא הולך הביתה בינתיים", כך הכריז אתמול במפגש עם עובדי הרשת רונן לוי שהתחייב להעסיק כל עובד שיחפוץ בכך

04.12.2013, 06:54 | אורנה יפת
"למרות שהבטחנו שרק 65% מהעובדים ימשיכו לעבוד באופיס דיפו, אף אחד לא הולך הביתה בינתיים", כך הכריז אתמול במפגש עם עובדי הרשת רונן לוי שהתחייב להעסיק כל עובד שיחפוץ בכך.

לפני קריסת אופיס דיפו הועסקו ברשת 800 עובדים, וכעת נותרו בה 600 עובדים בלבד, 85% מהם עובדי סניפים, מנהלים ואנשי מכירות והיתר עובדי מטה. הגיל הממוצע של העובדים ברשת הוא 32 ועלות השכר הממוצעת שלהם היא 7,000־6,000 שקל בחודש בלבד. אין ברשת עובדי כוח אדם, ולמרות המשכורות הנמוכות לרוב העובדים יש משפחות וילדים.

המנכ"ל המיועד של אופיס דיפו רו"ח קינן ממן המנכ"ל המיועד של אופיס דיפו רו"ח קינן ממן המנכ"ל המיועד של אופיס דיפו רו"ח קינן ממן

נעמי אוטמזגין, מנהלת משאבי אנוש של אופיס דיפו שנכחה במפגש הצטרפה לדבריו של לוי ואמרה "כל מי שירצה לקחת חלק אמיתי יהיה ברשת ונמצא לו עבודה. ננייד עובדים בין סניפים ונשבץ את מי שירצה לעבוד. זו תקופה קשה שאנחנו נעבור ביחד".

אוטמזגין אמרה ל"כלכליסט" כי רשת הציוד המשרדי המתחרה קרביץ ניצלה את המשבר של אופיס ושכרה 50 מעובדי הרשת (כ־7% מכלל העובדים), רובם מהדרג הניהולי. "אנו קוראים לעובדים שעברו למתחרים לחזור בחזרה לרשת".

לדברי אוטמזגין, העובדים יעברו לעבוד תחת ריטייל 3000 ויקבלו את כל התנאים הסוציאליים שהיו להם בתקופה שבה עבדו ברשת תחת אבי מלכה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
עובדי המטה של אופיס דיפו
גם לעובדי המטה יש משפחות וילדים , מדוע לא מדברים איתם , עובדים אלו תרמו רבות לחברה ויש להם ידע רב , ובטוח שהם יכולים להמשיך לתרום. הכותרות שמתפרסמות הן כביכול אופטימיות אך בפועל 3 שבועות אנשים יושבים בבתים בסטטוס מובטלים, אני מאחל הצלחה מלאה לבעלים ולחברה ולעובדים שימשיכו בעבודתם , אך חוסנה של חברה נקבע גם בערכיה ובהתנהגות קברניטיה ועד עתה ההתנהגות כלפי עובדי המטה הייתה מבישה .
עובד אופיס לשעבר  |  05.12.13
2.
נועמי וגברת רויטל
תאמינו לי שאם הייתי מוצא עבודה גם אני ועוד 25 עובדים וארבעה מנהלים שנשארו באופיס דיפו בורחים כל עוד נפשנו בנו! תבינו אנחנו נשארנו כי לא מצאנו עבודה וקרביץ לא היו צריכים יותר התנהלות שלכם מבזה! אפילו להחליף את נטלי רביבו לא הייתי נותן לך. תמשיכי לקדם את האנשם שלך. נראה מהם שווים. בהצלחה
עובד אופיס דיפו , תל אביב  |  04.12.13