אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"פק"ל הנסיעות" של שרה נתניהו: "שחדר השינה לא יהיה מעבר מהסלון" צילום: עמוס בן גרשום לע"מ

"פק"ל הנסיעות" של שרה נתניהו: "שחדר השינה לא יהיה מעבר מהסלון"

העיתונאי רביב דרוקר חשף בבלוג הפרטי שלו מכתב של שרה נתניהו, מתקופה שבה לא שימש בעלה ראש ממשלה, ובו דרישות "צנועות" של בני הזוג בנסיעותיהם לחו"ל

04.12.2013, 16:25 | כלכליסט

ימים ספורים לאחר פרסום דו"ח ההוצאות המנופח של בית ראש הממשלה בנימין נתניהו, חושף העיתונאי רביב דרוקר בבלוג הפרטי שלו את "פק"ל הנסיעות" של שרה נתניהו, רעיית ראש הממשלה.  

קראו עוד בכלכליסט

מצילום המכתב, שנכתב לטענת דרוקר, על ידי שרה נתניהו, עולות הדרישות "הצנועות" של הזוג בנסיעותיו לחו"ל. המכתב, יש לציין, אינו מתייחס לתקופת הכהונה האחרונה של נתניהו כראש הממשלה, אלא לפני ששב למשרד.

"לוודא שיש תשלום מלא על כרטיס FIRST (מחלקה ראשונה)... במידה שקונים לאחד הילדים (או לשניהם) בנקודות – צריך לבקש כרטיס יותר זול (או עסקים) ולבקש מחברת התעופה UPGRADE משום שאנחנו בעלי כרטיס פלטיניום...

צילום חלק מהמכתב של שרה נתניהו

"במלון סוויטה. תמיד שחדר השינה לא יהיה מעבר מהסלון למקלחת או (וזה עדיף) שיש 2 שירותים ומקלחות (לחדר שינה ולסלון לחוד) או (כמו בלונדון) שהמקלחת תהיה באמצע".

דרוקר כתב את הפוסט בתגובה לדבריו של ח"כ זאב אלקין בתוכנית הרדיו "מה בוער", בה טען כי גל הביקורת נגד

משפחת נתניהו אינו מוצדק משום ש"ראש הממשלה ורעייתו לא יודעים מי מוציא את הכסף ועל מה, יש חשבים, יש ועדות, שרה וביבי לא מתעסקים בזה".

וכך כותב דרוקר: "אני רוצה להראות לכם עד כמה הזוג לא מעורב בענייניו. הנה מכתב נדיר שהעבירה שרה נתניהו, לפני שהזוג חזר למשרד ראש הממשלה. במכתב הסבירה גברת נתניהו לאחד מעוזריו של בעלה בפירוט מדוקדק איך צריכה להיות בנויה נסיעה של בני הזוג תחת הכותרת 'פק"ל נסיעות'. גברת נתניהו אפילו צירפה שרטוט של מבנה הסוויטה הרצויה. המבנה העדיף, מסתבר, הוא חדר שינה, מקלחת, סלון. פק"ל הנסיעות גם כולל את שמות העשירים שבני הזוג מחוברים אליהם בלונדון, וכן הוראות מדוקדקות מתי לשלוח פקסים, איפה הרכב צריך להיות וכו'. אני גם מכיר מסמכים אין ספור שמראים את ההתמצאות של גברת נתניהו בפרטי הפרטים של תחזוקת הבית בקיסריה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
השווה רבין-עופר-ידלין עם אולמרט-הירשנזון-קצב...שופטים בתוך עמם הם יושבים
ופירסומאים של מועמד מתחילים להעלותו מלפנות המישרה. ואם מתעסקים בשטויות ומתמסרים לצרות עין - אז נופלים בפח של גונבי דעת ומתלוננים שמשכורת לא מספיקה,שבתי ספר דפוקים,שרפואה ציבורית חולה, שמשכורת בארץ מאפשרת לגור במידינה ממנה מביאים עובדים זולים... ריבוי תאונות ואימות בעת תימרון צבאי ...הלא למדתם מדעים כפי שמישרד חינוך מחייב ?
אף אחד  |  05.12.13
17.
בזבזנות
על שרה נתניהו אפשר לכתוב ״ עבד כי ימלוך״ כשהיתה דיילת אוויר והרוויחה לגמרי לא רע לא הרשתה לעצמה ללכת למסעדה והיתה אוכלת בחדרה במלון,והיום היא מבזבזת ונהנית על חשבון הקופה הציבורית.לא סתם ״נטפלים על הזוג א,לפי התקשורת ההוצאות שלהםם מוגזמות בכל קנה מידה, קצת צניעות לא תזיק.נתניהו
ברכה , נתניה  |  05.12.13
לכל התגובות