אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יצחק תשובה וקבוצת דלק יעניקו חסות לוועד האולימפי הישראלי צילום: עמית שעל

יצחק תשובה וקבוצת דלק יעניקו חסות לוועד האולימפי הישראלי

ל"כלכליסט" נודע כי קבוצת דלק תשלם מאות אלפי שקלים עבור ההכנות למשחקים האולימפיים בברזיל ב-2016. הההסכם יהיה לשלוש שנים עד לאולימפיארדה

05.12.2013, 11:07 | גולן חזני

יצחק תשובה וקבוצת דלק יעניקו חסות לוועד האולימפי הישראלי למשחקים האולימפיים בברזיל ב-2016.

קראו עוד בכלכליסט

ל"כלכליסט" נודע כי קבוצת דלק תשלם מאות אלפי שקלים עבור ההכנות האולימפיות, הההסכם יהיה לשלוש שנים עד לאולימפיארדה.

יצחק תשובה. תשלם מאות אלפי שקלים עבור ההכנות האולימפיות, צילום: עמית שעל יצחק תשובה. תשלם מאות אלפי שקלים עבור ההכנות האולימפיות | צילום: עמית שעל יצחק תשובה. תשלם מאות אלפי שקלים עבור ההכנות האולימפיות, צילום: עמית שעל

המעניין הוא שדלק תענייק את החסות לא במסגרת אחת החברות הבנות, כמו דלק ישראל למשל, שפועלת במישור הצרכני, אלא במסגרת קבוצת דלק, חברת האחזקות, החברה האם.

בקבוצה החליטו להעניק חסות לשני פרוייקטים במסגרת הגברת המודעות לנושא הקיימות. החסות השניה תהיה לפנימייה של ילדים במצוקה ליד נתניה.

יו"ר הוועד האולימפי יגאל כרמי אמר: "יום חגיגי, נרגשים, קבוצת דלק הצטרפה לקבוצות נוספות שתומכות בנו, החיבור מובן מאליו ושני העולמות חותרים למקצועיות והישגיות. הספורטאים ייהנו מהתמיכה ובעקבות המהלך יצטרפו קבוצות נוספות אשר יעזרו לנו להתכונן בצורה הטובה ביותר לתחרויות האולמפיות".

יגאל כרמי, יו"ר הוועד האולימפי בישראל, צילום: יובל חן יגאל כרמי, יו"ר הוועד האולימפי בישראל | צילום: יובל חן יגאל כרמי, יו"ר הוועד האולימפי בישראל, צילום: יובל חן

יצחק תשובה: "הוועד האולימפי והספורטאים הגיעו להישגים רבים עם מעט מאוד משאבים ואני מאמין שאנחנו ניתן כמיטב יכולנתנו על מנת לסייע ולקדם. אני מודה לריבונו של עולם שנתן לנו את הזכות לקחת חלק בפרוייקט כזה. תשובה הוסיף: "מאז שאני זוכר את עצמי אני אוהד ספורט ותמיד רציתי לעזור בכל שניתן. ספורטאים יקרים אני חולם לעזור לכם להגשים את הפונטציאל שטמון בכם. לכל אחד ואחד מכם יש פוטנציאל וסוד ההצלחה זו אמונה, ואם תרצו אין זו אגדה. אם אני הגעתי לאן שהגעתי משום מקום. הגעתי ממעברה ולאט לאט עוד ועוד, אנחנו גאים לומר היום שמדינת ישראל הפכה להיות מעצמת אנרגיה. אני שמח לחלוק איתכם את מה שיש".

בהתייחסו להסדר על חובותיו למדינה אמר: "לא הייתה שום תספורת. אני תרמתי במסגרת ההסדר מיליארד שקלים וחצי וכולם היו מרוצים. אין קשר בין הדברים. אנחנו פה בשביל לקדם את הספורט בארץ וזה מה שנמשיך לעשות. אנחנו עושים זאת מאז ומתמיד, אלפי מלגות ותרומות שלא כולן מפורסמות ברבים. אני לא מבקש ששמי יופיע בשום מקום בתרומה לכסף".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
צריך להזכיר לו את זה יום יום כמו עינוי סיני.
לדברי אלשיך (בעניין אישור התספורת): "עו"ד צור (המייצג את דלק נדל"ן, ש"א) מתעלם מהעובדה כי למעשה עניין לנו בתוצאה בעייתית, שמאשרת הסדר בעייתי, ואף אם עבר ברוב גדול את אסיפות המחזיקים הוא עדיין מותיר תמיהות רבות ובוודאי שאינו מסלקת את עננת החשד הכבדה שדבקה במר תשובה והפועלים מטעמו". "עניין לנו בהסדר שרחוק ממתן מענה למצוקה ולנזק הכבד שנגרם לרבים מהמחזיקים הפרטיים .בעל השליטה חזר קבל עם ועדה כי יעמוד מאחורי עסקיו , ועתה מסתתר מאחורי מסך אישיות משפטית נפרדת לא רק שלו עצמו אלא גם של החברות האחרות רבות הנכסים שבבעלותו , אשר הופרדו מן החברה הקורסת מבעוד מועד", ציינה השופטת אלשיך. עוד הדגישה אלשיך כי "לא רק שאין לקבל את בקשתו של צור ליתן ציון לשבח אלא הפוך הוא, את ההזרמה החלקית מאד שהזרים, לא ביצע תשובה במלוא הכבוד הראוי מטעמים אלטרואיסטיים, אלא בכדי לפדות זכות חקירה ותביעה אישית כנגדו וכנגד מקורביו אשר כפי שהערתי לא אחת אינה מופרכת על פניה, שלא לדבר על הנזק הכבד שהיה נגרם ליכולתו של תשובה להוסיף ולגייס כספים בשוק ההון בעתיד היה ולא היה מגיע לסיום מוסכם של הסאגה בדלק נדל"ן. יוצא כי תרומתו אישית זו לא ניתנה בידי בעל השליטה אלא בכדי להציל את עורו".
ירון , השרון  |  20.12.13
לכל התגובות