אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיום ראשון: שיבושים באגף הגבייה ברשות השידור צילום: מאיר אזולאי

מיום ראשון: שיבושים באגף הגבייה ברשות השידור

העובדים לא יתנו מענה טלפוני במחאה על כוונת הנהלת רשות השידור לסגור סניפים של אגף הגבייה, ובראשם הסניף בטבריה

06.12.2013, 10:32 | אופיר דור
הסתדרות עובדי המדינה הודיעה אמש (ה') כי החל מיום ראשון הקרוב ינקטו סניפי אגף הגבייה של רשות השידור בעיצומים. במסגרת העיצומים העובדים לא יתנו מענה טלפוני בכל סניפי אגף הגבייה וכל הפונים יופנו ללשכת יו"ר רשות השידור, אמיר גילת.

קראו עוד בכלכליסט

בהסתדרות מוחים על כוונת הנהלת רשות השידור לבצע מהלך חד-צדדי לשינוי המבנה הארגוני של אגף הגבייה, שיכלול סגירת סניפים וביטול האגף לשם הכפפתו למדור אחר.

לדברי ועד עובדי אגף הגבייה, הפסקת המענה הטלפוני בסניפים היא רק יריית הפתיחה של המאבק ואם הנהלת רשות השידור תמשיך במהלכיה החד-צדדיים לסגירת סניפים, ובראש ובראשונה סגירת סניף טבריה, יפסיקו העובדים גם את קבלת הקהל בסניפים החל מיום רביעי הקרוב. כמו כן מאיימים עובדי הגבייה כי לא יוציאו הודעות על גביית האגרה ל-2014 החל מהשבוע הבא.

יו"ר הרשות אמיר גילת יו"ר הרשות אמיר גילת יו"ר הרשות אמיר גילת

אין זה הצעד הראשון שמבצעים עובדי אגף הגבייה במחאה על הסגירה הצפויה של סניף טבריה. בשבוע שעבר הגיעו העובדים לישיבת מליאת רשות השידור והפריעו לקיומה על ידי צעקות והפעלת סירנות. בישיבה התקבלו כמה החלטות מהותיות, כמו ההחלטה כי רשות השידור תפסיק לעבוד עם עורכי דין חיצוניים לצורך גביית האגרה.

כמו כן, הוחלט בישיבה למנות ועדת איתור לתפקיד מנהל אגף שירות לקוחות, הפונקציה שתחליף את תפקיד סמנכ"ל הגבייה ברשות. החלטה זאת מקדמת את סיום תפקידו של אבי כ"ץ, סמנכ"ל הגבייה המיתולוגי של רשות השידור, המכהן בתפקידו עשרות שנים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות