אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנק לאומי ימזג את חטיבת הבנקאות העסקית והבנקאות המסחרית צילום: רון קדמי

בנק לאומי ימזג את חטיבת הבנקאות העסקית והבנקאות המסחרית

בראש החטיבה המאוחדת יעמוד קובי הבר, שכיהן עד כה כראש החטיבה העסקית. הוא יהיה אחראי על המערך העסקי בראשו עומד איציק נאור ועל המערך המסחרי בניהולו של שמוליק ארבל

08.12.2013, 11:22 | שניר הנדלר
בנק לאומי ממשיך במאמצי ההתייעלות. הבוקר (א') הודיע הבנק בניהולו של רקפת רוסק-עמינח על מיזוג החטיבה המסחרית והחטיבה העסקית לחטיבה אחת. ההודעה של לאומי מגיעה שבוע לאחר שהבנק דיווח על עזיבתו של מנהל החטיבה המסחרית של הבנק גידי אלטמן.  

קראו עוד בכלכליסט

קובי הבר. יעמוד בראש החטיבה המאוחדת, צילום: נמרוד גליקמן קובי הבר. יעמוד בראש החטיבה המאוחדת | צילום: נמרוד גליקמן קובי הבר. יעמוד בראש החטיבה המאוחדת, צילום: נמרוד גליקמן

ארבל, המשמש כיום כמנהל הסניף המרכזי בת"א יהיה אחראי על פעילותם של המרחבים המסחריים. מרחבים אלו אחראיים לפעילותם של 24 סניפי עסקים ייעודיים, ומתמחים במתן שירותים בנקאיים ופיננסיים לחברות עסקיות בינוניות.

עוד הוחלט, שראש חטיבת אשראי בינלאומי ונדל"ן יואל מינץ, שהיה כפוף להבר, יהיה מעתה כפוף ישירות למנכל"ית לאומי. במסגרת תפקידו מינץ יהיה אחראי על מערך בנייה ונדל"ן, בראשות דוד שפנר, על מערך אשראים מיוחדים, בראשות אסנת טננבאום ועל האשראי הבינלאומי בשלוחות הבנק בחו״ל. בנוסף, משמש מינץ כיו"ר דירקטוריון בנק לאומי בריטניה וכיו"ר דירקטוריון בנק לאומי רומניה.

עוד הודיע הבנק כי היחידות לניהול סיכוני אשראי (מסחרית, עסקית ונדל"ן), בראשות ראש מערך סיכוני האשראי, מר מלכיאל שחר, יוכפפו לחטיבה לניהול סיכונים בראשות ד"ר חדוה בר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות