אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איל גבאי: "על מוטי בן משה ליידע את ביהמ"ש מי בעלי השליטה בקבוצת אקסטרה" צילום: עמית שעל

איל גבאי: "על מוטי בן משה ליידע את ביהמ"ש מי בעלי השליטה בקבוצת אקסטרה"

המומחה מטעם בית המשפט בפרשת אי.די.בי: "בקשתה של קבוצת אקסטרה להימנע מגילוי בהצעת ההסדר נסובה בעיקרה על עניין החוסן הכספי, ואולם גם בעניין השליטה תצטרך הקבוצה להיחשף יותר"

10.12.2013, 14:58 | גולן חזני
על מוטי בן משה ליידע את בית המשפט והמשקיעים לגבי מיהם בעלי השליטה בקבוצת אקסטרה, ולצרף את הסכמי השליטה בחברה ובעלי העניין בחברה, כך מבהיר איל גבאי, המומחה מטעם בית המשפט בפרשת אי.די.בי בתגובה ששלח לבית המשפט לפני זמן קצר.

קראו עוד בכלכליסט

מימין אדוארדו אלשטיין ומוטי בן משה, צילום: אוראל כהן, אניה בוכמן מימין אדוארדו אלשטיין ומוטי בן משה | צילום: אוראל כהן, אניה בוכמן מימין אדוארדו אלשטיין ומוטי בן משה, צילום: אוראל כהן, אניה בוכמן

ההודעה של גבאי חד משמעית: "טוב תעשה קבוצת אקסטרה אם תגיש מידע זה כבר כעת ובטרם יינתן אישורו של בית המשפט להסדר, יוגש לו המידע בעניין בעלי השליטה, הסכמי השליטה, בעלי העניין והנהנים בקבוצה, במלואם".

גבאי ממשיך וקובע כי "יש להדגיש כי בקשתה של קבוצת אקסטרה להימנע מגילוי בהצעת ההסדר נסובה בעיקרה על עניין החוסן הכספי, ואולם גם בעניין השליטה תצטרך הקבוצה להיחשף יותר".

בתוך כך, רשות ני"ע לא תדרוש גילוי לפני אישור ההסדר אולם בעמדתה היא מציינת כי תדרוש גילוי מלא עם הפיכתו של בן משה לבעל שליטה, במידה וההתחייבויות העתידיות שלו ישארו בצורתן הנוכחית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות