אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלשטיין מסיים את תפקידו כיו"ר החברה לישראל, יכהן כסגן יו"ר טבע צילום: סיון פרג'

אלשטיין מסיים את תפקידו כיו"ר החברה לישראל, יכהן כסגן יו"ר טבע

דירקטוריון החברה לישראל מינה את רון מושקוביץ, דירקטור בחברה לישראל, לכהן כיו"ר החדש של החברה לישראל. אלשטיין: אקדיש את מירב מאמצי לחברת טבע בתפקיד החדש

10.12.2013, 16:26 | שי סלינס
אמיר אלשטיין , צילום: סיון פרג אמיר אלשטיין | צילום: סיון פרג' אמיר אלשטיין , צילום: סיון פרג

אמיר אלשטיין מסיים את תפקידו כיו"ר החברה לישראל ויעבור לכהן כסגן יו"ר חברת התרופות הישראלית, טבע - כך הודיעו היום החברות.

אלשטיין נימק את בקשתו להשתחרר מתפקידו בחברה לישראל בכך, שמעבר לעובדה שתקופת ההסכם שלו עם החברה מסתיימת בימים אלה, הוא מבקש להקדיש את מירב מאמציו לחברת טבע בתפקידו החדש בה. אלשטיין ימשיך לכהן כיו"ר הדירקטוריון של טאואר סמיקונדקטור, חברה מוחזקת של החברה לישראל.

רון מושקוביץ, המכהן כדירקטור בחברה לישראל בחמש השנים האחרונות, מונה ע"י דירקטוריון החברה לישראל לכהן כיו"ר.

  

בטבע, יתפוס אלשטיין את מקומו של פרופ' משה מני שביקש לעזוב את תפקידו כסגן היו"ר, החל מ-1 בינואר 2014, וזאת מסיבות אישיות. מני ימשיך לכהן כחבר בדירקטוריון החברה.

פרופ' מני שמש כסגן יו"ר טבע מ־2010 ומכהן במקביל כיו"ר ריל אימג'ינג ודירקטור בביונדווקס. מני אמר ל"כלכליסט" לפני כשנה וחצי כי "אני לא צפוי ולא מתכנן לעזוב את דירקטוריון טבע בשנה הקרובה".

 

פיליפ פרוסט, יו"ר טבע התייחס לתפקיד החדש של אלשטיין ואמר כי "אני רוצה להודות למני על שירותו היוצא מהכלל כסגן היו"ר ולאחל לאמיר הצלחה בהמשך עבודתו הטובה של משה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות