אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלמה SIXT תצטרף כספקית רביעית במכרז הליסינג של אלביט צילום: אוראל כהן

בלעדי לכלכליסט

שלמה SIXT תצטרף כספקית רביעית במכרז הליסינג של אלביט

ל"כלכליסט" נודע שבשלמה SIXT עומדים להציע לעובדי אלביט מספר דגמים של "אופל", שלצידם תוצע גם מאזדה 3 החדשה

10.12.2013, 19:07 | תומר הדר

שלמה SIXT, חברת הליסינג הגדולה בישראל תצטרף כספקית רביעית במכרז הליסינג של אלביט, כך נודע ל"כלכליסט".

כפי שנחשף בתחילת השנה ב"כלכליסט", אלביט פרסמה בפברואר האחרון בקשות לקבלת הצעות למכרז ליסינג. המכרז של אלביט נחשב לגדול בישראל לשנת 2013, שאינו מפורסם על ידי גוף ממשלתי (ואינו כפוף לחוק המכרזים).

שלמה שמלצר, צילום: אוראל כהן שלמה שמלצר | צילום: אוראל כהן שלמה שמלצר, צילום: אוראל כהן

מדובר במכרז המונה כ-3,600 מכוניות שיסופקו לאלביט במשך שלוש שנים. המכרז עצמו כולל בין היתר חוזי אספקה למכוניות סופר מיני, מכוניות משפחתיות ורכבי מנהלים. בשעתו התמודדו במכרז מספר חברות ליסינג גדולות, בינן נמנית גם שלמה SIXT, אך ביוני האחרון הודיעה אלביט לשלוש חברות ליסינג על זכייה במכרז: מדובר בפריים ליס, זרוע הליסינג של דוד לובינסקי, יבואנית פיז'ו וסיטרואן, LEASE4U, זרוע הליסינג של קבוצת קרסו יבואנית רנו וחברת פרי השכרת רכב. אלא שלפני שבועות ספורים הודיעה אלביט על הצטרפותה של חברה נוספת: שלמה SIXT.

ל"כלכליסט" נודע שבשלמה SIXT מתעתדים להציע לעובדי אלביט מספר דגמים של "אופל", שלצידם תוצע גם מאזדה 3 החדשה. הרכבים יוצגו לעובדי אלביט במסגרת אירוע מיוחד כבר בעת הקרובה. יצוין שהצטרפותה של חברת ליסינג נוספת לרשימת הספקים, למרות שבפועל הוכרזו שלושה זוכים לפני מספר חודשים היא חוקית לחלוטין, אך עם זאת, מדובר במהלך העלול לצמצם באופן ניכר את מספר המכוניות ששלושת החברות שזכו במכרז כבר ביוני האחרון יוכלו לספק לאלביט.

משלמה SIXT נמסר: קבוצת שלמה Sixt שמחה על בחירתה של אלביט, מהחברות הגדולות והמובילות במשק, לעבור לאחר שנים רבות של רכישת רכבים בהון עצמי לקבלת שירותי ליסינג תפעולי. קבוצת שלמה Sixt מובילה באופן מובהק מזה שנים את תחום הליסינג התפעולי בישראל ומתפעלת צי של למעלה מ-80,000 רכבים, הגדול ביותר בענף הרכב".

מאלביט, פריים ליס ופרי השכרת רכב לא נמסרה תגובה.

מ-LEASE4U נמסר: "החברה רואה בזכייה במכרז אלביט הישג מהותי לפעילותה העסקית מאחר ומדובר באחד מחוזי הליסינג הגדולים שהוצגו בשנים האחרונות. אנו סומכים ידנו על החלטותיה של אלביט ושמחים על כל הזדמנות להגדיל את היצע הדגמים הזמין לעובדיה. אנו מברכים את קבוצת שלמה על הצטרפותה למעגל הספקים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות