אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
HP: "אנחנו רוצים לגבור על סיסקו ו-EMC"

HP: "אנחנו רוצים לגבור על סיסקו ו-EMC"

חברת HP בונה אסטרטגיית מערכות אחודה שתכלול פתרונות בתחום הענן, האחסון והווירטואליזציה. המטרה: להפוך ל-One Stop Shop עבור ארגונים

11.12.2013, 11:48 | מאיר אורבך, ברצלונה

במסיבת עיתונאים בפתיחת כנס חברת HP השנתי שנערך בברצלונה בימים אלה, הכריז ביל וכטי, סגן נשיא בכיר והאחראי על חטיבת האנטרפרייז של החברה, על רצונה של HP לגבור על EMC וסיסקו במגרשים שלהן. "אנחנו רוצים לגבור על EMC בתחום האחסון ועל סיסקו בתחום התקשורת באמצעות ההכרזה על המערכת המאוחדת של החברה", הצהיר וכטי לעיתונאים.

קראו עוד בכלכליסט

"אנחנו עושים זאת עם הרבה חברות בעולם, תוך שיתוף פעולה בין החברות", וכטי ציין בתוך כך את SAP וסיטריקס כחלק מהשותפות.

סקוט דיוויד סגן נשיא בכיר מנהל כללי לאחסון בחברת HP סקוט דיוויד סגן נשיא בכיר מנהל כללי לאחסון בחברת HP סקוט דיוויד סגן נשיא בכיר מנהל כללי לאחסון בחברת HP

טום ג'ויס סגן נשיא בכיר ומנהל תחום המערכות המאוחדות (converged systems) אמר במסיבת העיתונאים: "אנחנו יודעים משהו על וירטואלזציה - אנחנו השותפים הראשונים של vmware ומיקרוסופט. למדנו שווירטואליזציה רק נמצאת בתחילת דרכה והיא מתפתחת. אנחנו בנקודת מפנה שבה הלקוחות הבינו מה מציעה הווירטואליזציה ואנחנו רוצים הרבה יותר".

בכנס הציגה החברה שורה של פתרונות מאוחדים לתחומים שונים הכוללים תקשורת, תוכנה, אחסון, וירטואלזציה ועוד. להערכת החברה במהלך חמש השנים הקרובות יגיעו מרכזי הנתונים של הארגונים לקצה גבול היכולת שלהם, כאשר נפח הנתונים של ארגונים ממוצעים יגדל ביותר מ-800 אחוזים.

"כדי לפתוח את מלוא היתרונות של וירטואליזציית שרתים במקומות של תקציב מוגבל או היעדר מקום פיזי, ארגונים צריכים גישה אחודה ליצירת אחסון גמיש, משותף התומך בעומסי העבודה הווירטואליים עתירי נתונים", אמר דיוויד סקוט, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי לאחסון בחברת HP.

הכתב היה אורח של חברת HP בברצלונה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות