אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסכם חדש עם אינטל מדאיג את אוהדי ברצלונה

הסכם חדש עם אינטל מדאיג את אוהדי ברצלונה

ברצלונה חתמה על הסכם חסות גדול עם ענקית המעבדים האמריקאית, אינטל. המועדון דאג להבהיר כי לא ימכר זכות השם לקאמפ נואו

12.12.2013, 15:41 | סוכנויות הידיעות

ברצלונה חתמה על הסכם חסות גדול עם ענקית המעבדים האמריקאית, אינטל. ההסכם יעלה לאינטל לפחות 25 מיליון דולר בשנתיים וחצי הקרובות. כלומר, הכנסה של כ-18 מיליון יורו.

בברצלונה דאגו להרגיע את האוהדים ולהכריז כי ההסכם, עד סוף עונת 2015/16, לא רמז לכך שאינטל תרכוש את זכות השם לאצטדיון החדש או לקאמפ נואו המחודש.

קאמפ נואו בברצלונה. "רוב ההנהלה לא רוצה למכור את זכויות השם לאצטדיון" קאמפ נואו בברצלונה. "רוב ההנהלה לא רוצה למכור את זכויות השם לאצטדיון" קאמפ נואו בברצלונה. "רוב ההנהלה לא רוצה למכור את זכויות השם לאצטדיון"

יותר מ-35% מההכנסות של ברצלונה קשורות להסכמים מסחרים וחסויות. אבל על פי חאבייר פאוס, סגן נשיא ברצלונה, המועדון לא מתכנן למכור גם את זכויות השם לאצטדיון. "רוב ההנהלה לא רוצה למכור את זכויות השם לאצטדיון", אמר פאוס. כחלק מהחסות עם אינטל, הלוגו של החברה יוצג בתוך חולצת המשחק של ברצלונה. בהתאם לסיסמה של אינטל ""Intel Inside". על פי החוזה, אינטל תהיה נותנת החסות הטכנולוגית הרשמית של ברצלונה.

החסות עם אופציה להארכה ל-4 שנים וחצי - עבור סכום כולל של 25 מיליון יורו בסך הכל.

האצטדיון החדש המשופץ (על כך יוחלט בינואר),  יכיל בין 99 אלף איש ל-105 אלף איש.

על פי חישוב של ברצלונה, הקבוצה יכולה לייצר עד 340 מיליון יורו מהסכם חסות שם לאצטדיון אך אם תבחר באופציה הזו תלך רק על הסכם חסות שם מוגבל. או חסות של שם אחרון. כלומר, קאמפ נואו אינטל או קאמפ נואו אמירייטס. "אנחנו יכולים לייצר 100 מיליון יורו ככה. ההסכמים האלה צריכים להיות לטווח הארוך. ל-25 שנה לפחות" אמר פאוס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות