אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רוג'ר פדרר - סוכן ספורטאים צילום: איי אף פי

רוג'ר פדרר - סוכן ספורטאים

הטניסאי הוותיק הקים משרד בוטיק לניהול ספורטאים ביחד עם סוכנו הוותיק טוני גודסיק

15.12.2013, 16:50 | סוכנויות הידיעות

כוכב הטניס רוג'ר פדרר, שזכה במספר לא מבוטל של אליפויות גרנד סלאם ודורג בעבר ראשון בדירוג שחקני הטניס, הקים משרד לניהול ספורטאים ביחד עם סוכנו הוותיק טוני גודסיק.

קראו עוד בכלכליסט

פדרר. הלקוח הראשון זה חואן מרטין דל פורטו, צילום: איי אף פי פדרר. הלקוח הראשון זה חואן מרטין דל פורטו | צילום: איי אף פי פדרר. הלקוח הראשון זה חואן מרטין דל פורטו, צילום: איי אף פי

הסוכנות, Team8, קיבלה מימון גם משני משקיעים אמריקאים ותפעל מקליבלנד. בנוסף לייצוג של פדרר, הסוכנות החתימה גם את אחד מיריביו בצמרת הטניס העולמית, חואן מרטין דל פוטרו הארגנטינאי. הכוכב העולה הבולגרי גריגור דמיטרוב, נחשב גם כן כמי שעשוי להצטרף לסוכנות החל מהאחד בינואר, אך גודסיק לא הסכים לאשר זאת.

"אנחנו שואפים להיות סוכנות בוטיק שתנהל מספר מצומצם של ספורטאים מצליחים", אמר גודסיק בראיון לניו יורק טיימס. "אנחנו באמת מתכוונים לפעול בסלקטיביות. חלק מהסוכנויות האחרות מנסות להחתים כמה שיותר שחקנים, מתוך תקווה שחלקם יישארו ויצליחו, לכן הן רודפות אחר הצעירים. אנחנו לא מתכוונים לעשות זאת".

גודסיק הוסיף כי הסוכנות תנסה לגייס ספורטאים גם מחוץ לעולם הטניס ומעולם הבידור. פדרר ישמש כלקוח בשלב זה ובסיום קריירת המשחק שלו יהפוך לשותף פעיל. "אני יכול למכור את רוג'ר פדרר היטב, אבל איש אינו מוכר את רוג'ר טוב יותר מרוג'ר. אני תמיד מתלוצץ איתו – 'אתה אמנם ממש מצליח על מגרש הטניס, אבל אני מבטיח לך שתצליח אף יותר כשתסיים לשחק טניס".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות