אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר חמש שנים וחצי: יוסי זינגר, מנכ"ל גרנית הכרמל פורש מתפקידו צילום:אוראל כהן

לאחר חמש שנים וחצי: יוסי זינגר, מנכ"ל גרנית הכרמל פורש מתפקידו

הפרישה של זינגר נעשית בתקופה שבה מנסה בעל השליטה, דוד עזריאלי, למכור את החברה. זינגר: "בחרתי לסיים את תפקידי ולהפנות את משאבי לאתגר חדש"

16.12.2013, 13:10 | גולן חזני

לאחר חמש שנים וחצי, יוסי זינגר, מנכ"ל חברת גרנית הכרמל פורש מתפקידו, כך הודיעה היום (ב') החברה. הפרישה של זינגר נעשית בתקופה שבה מנסה בעל השליטה, דוד עזריאלי, למכור את החברה. 

קראו עוד בכלכליסט

אחזקותיה העיקריות של גרנית הן בחברת סונול, סופרגז, טמבור והנדסת התפלה. ברזומה של זינגר יירשמו מספר פרויקטים כמו הכפלת מתקן התפלת המים בפלמחים, כניסתה של סופרגז כמובילת שוק לאספקת גז טבעי לתעשייה בישראל, הרחבת פעילותה של טמבור באמצעות הקמת מפעל הגבס והחזרתה של סונול לרווחיות ראויה לאחר הפחתת מרווחי השיווק, על ידי המדינה בתחום הדלק.

דוד עזריאלי, צילום: עמית שעל דוד עזריאלי | צילום: עמית שעל דוד עזריאלי, צילום: עמית שעל

זינגר אמר כי "בחרתי לסיים את תפקידי בעיתוי הנוכחי בגרנית המציגה עמידה ביעדים העסקיים ולהפנות את משאבי לאתגר חדש. הליכתי בדרך חדשה נעשית בתחושת הצלחה וסיפוק אדיר על מימוש המטרות האסטרטגיות רחבות ההיקף בתקופה זו. אני מבקש להודות לקבוצת עזריאלי ולמנחם עינן יו"ר גרנית הכרמל, על שהעמידו לרשותי כמנכ"ל גרנית הכרמל את הכלים שאפשרו את מימוש ההישגים האלה ולאחל לקבוצה, לעובדיה ולמנהליה הצלחה גם בעתיד".

מנחם עינן, משנה פעיל ליו"ר קבוצת עזריאלי ויו"ר גרנית הכרמל, אמר היום: "יוסי זינגר הינו אחד מהמנהלים המוכשרים והמקצועיים ביותר במשק ואנו מודים לו על תרומתו הניהולית והמשמעותית להצלחת עסקי הקבוצה. אני בטוח שנכונו לו עוד תפקידים גדולים במשק הישראלי, אשר בטוחני שהוא יצליח גם בהם בעתיד. אנו מכבדים את החלטתו האישית להתקדם הלאה לאפיקים חדשים".

יוסי זינגר היה בעבר המייסד והשותף המנהל של חברת הייעוץ הגדולה במשק גיזה זינגר אבן, ממנה פרש כאשר התמנה לתפקידו הנוכחי, בנוסף ייסד את חברת דירוג האשראי מדרוג, והביא בכך לפתיחת שוק הדירוג לתחרות. במקביל כיהן כדירקטור בחברות שונות במשק ובין היתר כיהן כדירקטור מטעם הציבור בבנק דיסקונט.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות