אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפליקציה חדשה מאפשרת להעביר הנחות בין בתי עסק שונים

אפליקציה חדשה מאפשרת להעביר הנחות בין בתי עסק שונים

מועדון צרכנות חדש בשם Mappo מציע החזר כספי של 10% לצרכנים שירכשו בבתי עסק שנרשמו כ"חברים" בו. הלקוח יוכל לממש את ההחזר בבתי עסק אחרים

17.12.2013, 09:38 | אורנה יפת
מועדון צרכנות חדש בשם Mappo מציע החזר כספי לצרכנים שירכשו בבתי עסק שנרשמו כ"חברים" בו. מדובר באפליקציה סלולרית שפותחה על ידי חברת ביזר טכנולוגיות, החושפת בפני המשתמש מפת בילוי הכוללת את 100 המסעדות, הברים ובתי הקפה שלהם שיתוף פעולה עם האפליקציה.

לקוח שיבחר להגיע לאחד מבתי העסק ולבצע בו רכישות יקבל הנחה של 10% מהעסקה לארנק אלקטרוני, ויוכל לממש את הכסף המצטבר בבתי עסק אחרים החברים במועדון.

אייפון. הנחה של 10% מהעסקה לארנק אלקטרוני אייפון. הנחה של 10% מהעסקה לארנק אלקטרוני אייפון. הנחה של 10% מהעסקה לארנק אלקטרוני

לדברי תומר באומל, היזם שפיתח את האפליקציה, הרווח של החברה הוא 2.5% שכן היא גובה מבתי העסק 12.5% וללקוח מוחזרים 10%. עבור בתי העסק מדובר בחשיפה שהם מקבלים באפליקציה. "לבית עסק קטן שאין לו תשתית מספיקה לשווק את עצמו, מדובר בחשיפה שיכולה להביא לו לקוחות חוזרים שירצו לקבל הנחה ואחר כך לממש אותה אצלו או בבתי עסק אחרים". הרשתות הגדולות עוד לא חברות במועדון. "לא יצרנו קשר עם ארומה או בתי עסק גדולים שיש להם מועדוני לקוחות משלהם, כי כרגע יש לנו קהילה של בתי עסק קטנים שצריכים אותנו וקל לנו להיות שם. אני מעריך שנפנה בהמשך גם לגדולים", ציין באומל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות