אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן בירד תתמוך בפיתוח של בונוס ביוגרופ ב-2.8 מיליון שקל

קרן בירד תתמוך בפיתוח של בונוס ביוגרופ ב-2.8 מיליון שקל

מדובר בפרויקט משותף לפיתוח ולמסחור של טכנולוגיית רפואה אישית משקמת

17.12.2013, 11:40 | ניר צליק
בונוס ביוגרופ קיבלה מקרן בירד אישור לתמיכה בהיקף של 2.8 מיליון שקל בפרויקט משותף לפיתוח ולמסחור של טכנולוגיה חדשנית של רפואה אישית משקמת, בהתבסס על הצעה משותפת לשיתוף פעולה בין בונוס ביוגרופ לבין חברת Cellora LLC.

הפיתוח יתבצע במקביל, בארה"ב - בחברת Cellora LLC וכן במרכז להנדסה ביו-רפואית של MIT, ובישראל - במרכז המו"פ של בונוס ביוגרופ, בפארק מת"מ, בחיפה. בירד היא קרן דו-לאומית, משותפת לישראל ולארה"ב, אשר נועדה להמריץ, לקדם ולתמוך בשיתופי פעולה בין גופים מישראל לבין גופים מארה"ב, במחקר ובפיתוח תעשייתי, בכל ענפי הטכנולוגיה. במהלך 36 שנות פעילותה של בירד, השקיעה הקרן למעלה מ- 300 מיליון דולר ארה"ב בפרויקטים אשר הניבו מכירות ישירות ועקיפות בסכום שמעל ל-10 מיליארד דולר.

הפרויקט המשותף מהווה חלק מתוכנית המו"פ של בונוס ביוגרופ, אשר במסגרתה, פועלת החברה להעמקת הבסיס הטכנולוגי שלה באמצעות המדענים העובדים במרכז המו"פ של החברה, ובנוסף לכך, פועלת להרחבת הבסיס הטכנולוגי שלה באמצעות רכישת טכנולוגיות או זכויות שימוש בלעדיות בטכנולוגיות ובאמצעות פעילות מו"פ משותפת עם חוקרים מובילים בתחום של הנדסת רקמות ובתחומים משיקים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות