אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המגה מיליונרים החדשים: שני זוכים בלוטו בארה"ב יחלקו 636 מיליון דולר

המגה מיליונרים החדשים: שני זוכים בלוטו בארה"ב יחלקו 636 מיליון דולר

סכום הזכייה נחשב לשני הגבוה ביותר בהיסטוריה של הלוטו האמריקאי והוא התאפשר מכיוון ש-22 ההגרלות האחרונות נסגרו ללא זוכה. בהגרלה הבאה יתכווץ סכום הזכייה ל-15 מיליון דולר

18.12.2013, 10:43 | סוכנויות הידיעות
הגרלת הלוטו מגה מיליון (Mega Millions) נערכה אתמול (ג') בארצות הברית, וכעת מתברר כי יש שני כרטיסים זוכים, שנמכרו בקליפורניה ובג'ורג'יה. הזוכים יחלקו בסכום פרס של 636 מיליון דולר, שנחשב לסכום הזכייה השני הגבוה ביותר בהיסטוריית הלוטו האמריקאי. בינתיים ידוע רק כי אחד הכרטיסים נרכש בסן חוזה ואילו השני בג'ורג'יה אך לא פורסם עדיין באיזו עיר, וכן לא את זהות הזוכים.

קראו עוד בכלכליסט

לדבריה של מנהלת ההגרלה, פאולה אוטו נמכרו עבור ההגרלה כרטיסים בשווי של 336 מיליון דולר, הסכום עקף את התחזיות בלוטו, שציפו למכירות של 319 מיליון דולר. "המכירות היו מעט טובות יותר משציפינו", סיפרה אוטו לסוכנות החדשות AP. עוד הוסיפה כי בשל המכירות הגבוהות, פרס הזכייה הסופי עשוי אף לעלות ל-645 מיליון דולר. ההחלטה אמורה להתפרסם בהמשך היום.

טופס בהגרלת הלוטו מגה מיליונר, צילום: בלומברג טופס בהגרלת הלוטו מגה מיליונר | צילום: בלומברג טופס בהגרלת הלוטו מגה מיליונר, צילום: בלומברג

הזוכים יוכלו לבחור האם לקבל את הכסף בתשלום חד פעמי או בתשלומים שנתיים. במידה ויבחרו בתשלומים יקבלו שני הזוכים 318 מיליון דולר, ואילו יעדיפו לקבל את כל הסכום בפעם אחת, הם יסתפקו ב-170 מיליון דולר כל אחד.

הסכום המרשים התאפשר לאחר שמאז הארבעה באוקטובר נערכו 22 הגרלות ללא זוכה. במהלך התקופה הזו נמכרו כרטיסי לוטו בשווי של מיליארד דולר, שמעניקים ל-43 המדינות ולאיי הבתולה האמריקאיים בהן מתקיימת ההגרלה הכנסות כוללות של 300 מיליון דולר.

המספרים שעלו בגורל הם 8,14,17,20,39 ו-7. בשל הזכיות, הסכום בהגרלה הבאה, שתתקיים ביום שישי בלילה יתכווץ ל-15 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות