אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נאוסיטי מוכרת את חלקה בקניון ברומניה ב-390 מיליון שקל צילום: מיכאל קרמר

נאוסיטי מוכרת את חלקה בקניון ברומניה ב-390 מיליון שקל

קרן נדל"ן המשותפת לבנק הפועלים, פועלים שוקי הון וקבוצת נאוסיטי, בראשה עומדים אהוד בן ש"ך, אדי ארדיטי ושבתאי בר-נוי, חתמה על הסכם למכירת האחזקות בקניון City Park בעיר קונסטנצה

18.12.2013, 15:19 | עינת פז-פרנקל
קבוצת נאוסיטי מדווחת היום (ד') כי קרן הנדל"ן המשותפת לחברה, לבנק הפועלים ולפועלים שוקי הון, חתמה עם שותפיה על הסכם למכירת אחזקותיה בקניון City Park שבעיר קונסטנצה שברומניה תמורת 390 מיליון שקל (כ-81 מיליון אירו) לחברת NEPI, חברת הנדל"ן הבריטית NEPI, שבשליטת קבוצת משקיעים מדרום אפריקה, ונסחרת בבורסות בלונדון וביוהנסבורג.

קראו עוד בכלכליסט

רומניה. הקרן תרשום תרשום עודף תזרימי בסך של 125 מיליון שקל , צילום: shutterstock רומניה. הקרן תרשום תרשום עודף תזרימי בסך של 125 מיליון שקל | צילום: shutterstock רומניה. הקרן תרשום תרשום עודף תזרימי בסך של 125 מיליון שקל , צילום: shutterstock

קרן הנדל"ן, המוחזקת על ידי נאוסיטי בשיעור של 19.2%, תרשום כתוצאה מהעסקה עודף תזרימי בסך של 125 מיליון שקל (26 מיליון אירו), לאחר החזר הלוואות והוצאות. נאוסיטי הייתה בין יזמי קניון CityPark שבקונסטנצה. הקניון נפתח בשנת 2008, ולטענת החברה הוא מאוכלס כיום בתפוסה מלאה ומניב רווח תפעולי נקי (NOI) שנתי של כ-7 מיליון אירו.

נאוסיטי, בשליטת קבוצת משקיעים בראשות אהוד בן ש"ך, אדי ארדיטי ושבתאי בר-נוי, מעורבת כיום בפעילות יזום פיתוח ובנייה של נכסי מקרקעין, נדל"ן למסחר, יזום נדל"ן למגורים ופרויקטים ציבוריים במזרח אירופה, בעיקר ברומניה, פולין וצ'כיה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות