אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מייקל ג'ורדן לא מצליח למכור את האחוזה בשיקגו גם בפחות מחצי המחיר צילום: איי פי

מייקל ג'ורדן לא מצליח למכור את האחוזה בשיקגו גם בפחות מחצי המחיר

האחוזה משתרעת על שטח של 28.3 דונם בהיילנד פארק, ועליו בית בשטח של כ-5,000 מ"ר. בעבר דרש עבורה 29 מיליון דולר, אבל בניסיון המכירה האחרון לא השיג יותר מ-13 מיליון דולר

19.12.2013, 21:53 | סוכנויות הידיעות

מייקל ג'ורדן לא מצליח למצוא קונה לבית האחוזה שברשותו בפרבר של שיקגו בשטח של כ-5,200 מ"ר. במכירה פומבית שנערכה הושגו הצעות נמוכות מדי.  

קראו עוד בכלכליסט

אסתי פורטנוי, הדוברת של ג'ורדן, מסרה כי ההצעות היו נמוכות מ-13 מיליון דולר שביקשו עבור האחוזה המשתרעת על שטח של 28.3 דונם בהיילנד פארק, צפונית לשיקגו. לדבריה, "התנאים בשוק פשוט אינם אידיאליים", ולפיכך בשנה הבאה ייבחנו מחדש האפשרויות עבור האחוזה.

הכניסה לאחוזה.  על השער הראשי טבוע המספר 23 המפורסם של ג הכניסה לאחוזה. על השער הראשי טבוע המספר 23 המפורסם של ג'ורדן | צילום: איי אף פי הכניסה לאחוזה.  על השער הראשי טבוע המספר 23 המפורסם של ג

ביתו של כוכב שיקגו בולס לשעבר – שעל השער הראשי שלו טבוע המספר 23 המפורסם של ג'ורדן – הועמד למכירה כבר ב-2012, אז המחיר המבוקש עמד על 29 מיליון דולר.

הבית בלב האחוזה ממבט על, צילום: איי פי הבית בלב האחוזה ממבט על | צילום: איי פי הבית בלב האחוזה ממבט על, צילום: איי פי

האחוזה כוללת 9 חדרי שינה, 15 חדרי אמבטיה, בריכה ומגרש כדורסל מקורה. באחוזה ישנו גם מה שמכונה "פינת הגבר", שבה ניתן למצוא חדר עבודה, בר ואת הדלתות המקוריות מאחוזת פלייבוי בשיקגו.

ג'ורדן הוא כיום הבעלים של קבוצת הכדורסל שרלוט בובקאטס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות