אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איזקסון תישאר דירקטורית בפועלים ותפרוש מתפקיד יו"ר ישראכרט צילום: אוראל כהן

איזקסון תישאר דירקטורית בפועלים ותפרוש מתפקיד יו"ר ישראכרט

זאת בשל הוראה של בנק ישראל הקובעת כי דירקטור בחברה אם אינו יכול להיות באותה עת דירקטור של חברת בת

22.12.2013, 09:51 | שי סלינס

אירית איזקסון, יו"ר הדירקטוריון של ישראכרט, חברת כרטיסי האשראי הנמצאת בבעלותו של בנק הפועלים, הודיעה היום (א') על פרישתה מתפקידה, בו שימשה כחמש שנים. איזקסון תישאר חברת הדירקטוריון של בנק הפועלים.

במכתב ששלחה איזקסון לעובדי ישראכרט כתבה: "אחרי התלבטות קשה, החלטתי לעזוב את תפקידי בישראכרט ב-31 לדצמבר ולהישאר כחברת דירקטוריון בנק הפועלים. אני מודה לחברי בדירקטוריון ישראכרט, למנכ"ל דב קוטלר, להנהלת החברה ולעובדים".

"במהלך השנים האלה למדתי להכיר מקרוב את המקצוענות שלכם, את מסירותכם ואהבתכם לחברה. כיבדתי והוקרתי את יחסי המשפחה השוררים בין העובדים והמנהלים, את הנכונות להטות כתף ולסייע לעמיתים הזקוקים לכך, את הסובלנות, את ההתנדבות והנתינה לקהילה. בתקופה זו נבחר ועד של עובדי ישראכרט, בברכת המנכ"ל ובברכתי. היתה זו המחשה נוספת ליחסי העבודה הטובים השוררים אצלנו", כתבה איזקסון.

   

ציון קינן ויאיר סרוסי , צילום: אוראל כהן ציון קינן ויאיר סרוסי | צילום: אוראל כהן ציון קינן ויאיר סרוסי , צילום: אוראל כהן

ההחלטה של איזקסון נובעת מהוראת בנק ישראל על יישום הוראת ניהול בנקאי תקין מספר 301 שקובע כי דירקטור בחברת אם אינו יכול להיות באותה עת דירקטור של חברת בת. 

בתגובה על פרישתה של איזקסון מתפקיד יו"ר "ישראכרט", מסרו יו"ר הדירקטוריון של בנק הפועלים, יאיר סרוסי, ומנכ"ל הבנק, ציון קינן: "במשך חמש שנים הובילה אירית איזקסון במקצוענות וביושרה ראויים לכל שבח, את ישראכרט. בהובלתה של אירית התמודדה ישראכרט בהצלחה עם שינויים רגולטוריים משמעותיים בשוק כרטיסי האשראי, הרחיבה את מוטת עסקיה, ויזמה את יישומם של חידושים טכנולוגיים מתקדמים בפעילות החברה, תוך טיפוח מתמיד של יחסי עבודה טובים והוגנים עם העובדים ומנהלי החברה.

אנו מודים לאירית על פועלה ושמחים על המשך תרומתה המקצועית לבנק כחברת דירקטוריון בנק הפועלים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות