אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קולגייט מזמינה את הציבור לבדיקת שיניים בחינם צילום: shutterstock

קולגייט מזמינה את הציבור לבדיקת שיניים בחינם

הקמפיין בשיתוף ההסתדרות לרפואת שיניים ובעידוד משרד הבריאות יאפשר לציבור לבצע בדיקות פה ושיניים בחינם אצל מאות רופאי שיניים במהלך חודש דצמבר. היקף ההשקעה במהלך כ-5 מיליון שקל

22.12.2013, 13:41 | כלכליסט
קולגייט יוצאת במהלך חדש בשיתוף ההסתדרות לרפואת שיניים ובעידוד משרד הבריאות. מטרת המהלך - עידוד בריאות הפה והשיניים, במסגרתו יוזמן הציבור הרחב לבדיקות הפה והשיניים בחינם אצל מאות רופאי שיניים ברחבי הארץ. הפעילות תיכנס לתוקף במהלך חודש דצמבר ולמשך חודש שלם. היקף ההשקעה במהלך החדש כ-5 מיליון שקל.

מסקר שערכה חברת קולגייט- פלמוליב עבור המותג קולגייט באמצעות מכון המחקר שילוב, לבדיקת הרגלי הביקור של הישראלים אצל רופא השיניים, עולה באופן מפתיע כי נשים ובעלי הכנסה נמוכה נוטים ליזום יותר בדיקות שגרתיות, מאשר גברים ובעלי הכנסה גבוהה.

מהלך חשוב, צילום: shutterstock מהלך חשוב | צילום: shutterstock מהלך חשוב, צילום: shutterstock

עוד עולה מהסקר, כי בדיקות שיניים בחינם עשויות להעלות את תדירות ביקורם של 60% מהציבור אצל רופאי השיניים בקרב מרבית האוכלוסייה, למעט בקרב בני 50 + ובקרב בעלי הכנסה גבוהה.

הסיבות העיקריות לביקור אצל רופא השיניים הן תחזוקה מונעת (שיננית) וכאבי שיניים. 14% מכלל האוכלוסייה סבורה כי שיניים בריאות הן בעיקר עניין גנטי בעוד היתר מודעים לצורך בצחצוח שיניים פעמיים ביום והקפדה על שימוש בחוט דנטאלי, מי פה ומברשת שיניים טובה.

התשלום/מחיר הטיפול/הבדיקה הנו אחד משלושת הגורמים המרכזיים המשפיעים על בחירת רופא שיניים כאשר השניים הנותרים הם, המלצה של אדם קרוב וקרבה גיאוגרפית לבית, או למקום העבודה.

ד"ר גיא טוביאס, מנהל מדעי של קולגייט ישראל בשסטוביץ מוסר: "חניכיים נפוחות עשויות להעיד על בעיות חניכיים ואלו עשויות להוביל לבעיות חמורות בפה. על כן, קולגייט יצאה במהלך רחב היקף זה על מנת לאפשר לכל תושבי ישראל את ההזדמנות לגשת לבדיקות שיניים תקופתיות בלמעלה מ- 470 מרפאות בפריסה ארצית וללא כל תשלום, או התחייבות כלפי הרופא המטפל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות