אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשות האכיפה והגבייה: מבצע תשלום חובות ללקוחות הבינלאומי צילום: עמית שעל

רשות האכיפה והגבייה: מבצע תשלום חובות ללקוחות הבינלאומי

במסגרת המבצע, לקוחות הבנקים בקבוצה שנפתחו נגדם תיקים בהוצאה לפועל יוכלו לשלם את חובם בהנחה משמעותית. לפי הנתונים, אוכלוסיית היעד כוללת כ-12 אלף תיקי חייבים

22.12.2013, 13:58 | זוהר שחר לוי
רשות האכיפה והגבייה הודיעה היום (א') על מבצע לתשלום חובות ללקוחות קבוצת הבינלאומי. במסגרת המבצע, לקוחות הבנקים בקבוצה שנפתחו נגדם תיקים בהוצאה לפועל יוכלו לשלם את חובם בהנחה משמעותית.

על הקבוצה נמנים הבנק הבינלאומי, בנק אוצר החיים, בנק מסד ובנק פועלי אגודת ישראל (פאג"י) ומדובר בלקוחות שנפתחו כנגדם תיקים עד לשנת 2010.

כ-12 אלף תיקי חייבים לבנקים בקבוצת הבינלאומי, צילום: בלומברג כ-12 אלף תיקי חייבים לבנקים בקבוצת הבינלאומי | צילום: בלומברג כ-12 אלף תיקי חייבים לבנקים בקבוצת הבינלאומי, צילום: בלומברג

ברשות ציינו כי מטרת המבצע, שיתקיים במהלך החודש הקרוב, היא לסייע לחייבים להסדיר את חובותיהם תוך הפחתה משמעותית של החוב וסיוע לזוכים לגבות החוב ומפנים את החייבים למוקד השירות והמידע לקבלת פרטים נוספים.

לפי נתוני הרשות אוכלוסיית היעד כוללת כ-12 אלף תיקי חייבים לבנקים בקבוצת הבינלאומי, שנפתחו בין השנים 1983-2010 כשנתונים אלו אינם מתייחסים לפושטי רגל או למי שמצוי בהליך של איחוד תיקים. החייבים שהוגדרו כאוכלוסיית המבצע יקבלו הודעה לביתם המזמינה אותם להסדיר את החוב.

דוד מדיוני, מנהל רשות האכיפה והגבייה מסר: "כפי שפעלה הרשות במבצעי גביה קודמים, שהובילה בשנים האחרונות בשיתוף הנושים הגדולים במשק, כך גם כעת מובילה הרשות מבצע גביה והפעם עם הבנק הבינלאומי. אני רואה חשיבות גדולה בקיום מבצע גביה אשר נועד לחסוך בהתדיינויות משפטיות ובהוצאות נוספות עבור הזוכים והחייבים. המבצע הנוכחי מאפשר לזוכה לקבל חלק מכספו בחזרה, ומעניק הזדמנות חד פעמית לחייבים להסדיר את חובם בהנחות משמעותיות ובתנאים מקבלים ובכך לפתוח דף חדש".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות