אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כמה עולה נוף לים בפרויקט של דנה עזריאלי בהרצליה?

בלעדי לכלכליסט

כמה עולה נוף לים בפרויקט של דנה עזריאלי בהרצליה?

ים של כסף: הפער בין דירה עורפית לבין דירה עם נוף לים בפרויקט של דנה עזריאלי בהרצליה פיתוח: 2,700 שקל למ"ר

23.12.2013, 08:35 | עינת פז-פרנקל
בחודש האחרון רכש תעשיין ישראלי דירה בפרויקט מגורי היוקרה "גל ים" בהרצליה פיתוח של אשת העסקים דנה עזריאלי ב־11 מיליון שקל, ואיש עסקים זר רכש דירה ב־10 מיליון שקל. כך נודע ל"כלכליסט".

יזמית הפרויקט, חברת קנדן הפרטית של עזריאלי, סירבה למסור פרטים על הרוכשים ועל מספר הדירות שנמכרו עד כה בפרויקט, שיכלול 35 דירות ברחוב רמת ים על חוף הים של הרצליה פיתוח.

מה המחיר למ"ר לדירה עם נוף לים? התעשיין רכש דירה בשטח של 161 מ"ר עם מרפסת של 37 מ"ר, עם נוף לים, בקומה 2. המחיר למ"ר: 61.5 אלף שקל. התושב הזר רכש דירה עורפית, המשתרעת על שטח של 139 מ"ר עם מרפסת של 62 מ"ר, גם כן בקומה 2. המחיר למ"ר: 58.8 אלף שקל. כלומר, עבור דירה עם נוף לים יש לשלם כ־2,700 שקל יותר למ"ר. המחיר למ"ר מחושב על פי המקובל בענף, ולפיו מחלקים את המחיר הכולל לשטח הדירה פלוס חצי משטח המרפסת.

לכל דירה שתי חניות תת־קרקעיות ושני מחסנים. הדירות בפרויקט צפויות להימסר באפריל 2015. על שטח הפרויקט, בן 5 דונם, נבנים בימים אלה שני בניינים בני ארבע קומות כל אחד. יזמית הפרויקט היא חברת קנדן מגורים, בבעלותה ובניהולה של עזריאלי, המשמשת גם כסגנית יו"ר קבוצת עזריאלי. היקף המכירות מהפרויקט מוערך ב־400 מיליון שקל, או כ־11.5 מיליון שקל לדירה, בממוצע.

הדמיית פרויקט "גל ים" בהרצליה פיתוח, הדמיה: אורלי שרם הדמיית פרויקט "גל ים" בהרצליה פיתוח | הדמיה: אורלי שרם הדמיית פרויקט "גל ים" בהרצליה פיתוח, הדמיה: אורלי שרם

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות