אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עכשיו זה רשמי: אנדמול קונה 33% ממניות רשת צילום: מיקי אלון

עכשיו זה רשמי: אנדמול קונה 33% ממניות רשת

חברת ההפקות שאחראית לפורמט האח הגדול תשקיע מעל 100 מיליון שקל בזכיינית ערוץ 2. אביב גלעדי ופולאר תקשורת יצאו מהבעלות ברשת

23.12.2013, 13:33 | אופיר דור

עכשיו זה רשמי, ענקית ההפקות הבינלאומית אנדמול רוכשת 33% ממניות זכיינית ערוץ 2, רשת. אנדמול חתמה לפני שבועיים על מזכר הבנות עם רשת ולאחריו קיימה בדיקת נאותות.

היום (ב') הודיעו הצדדים כי נחתם החוזה הסופי ביניהן ואנדמול תעביר יותר מ-100 מיליון שקל לקופת רשת. שני בעלי המניות שייצאו ככל הנראה מהבעלות ברשת הם אביב גלעדי (20%) ופולאר תקשורת (13%).

אבי צבי מנכ"ל רשת, צילום: ימאי יחיאל אבי צבי מנכ"ל רשת | צילום: ימאי יחיאל אבי צבי מנכ"ל רשת, צילום: ימאי יחיאל

ההסכם בין רשת לאנדמול מותנה באישורים רגולטוריים של הרשות השנייה ושל הממונה על ההגבלים העסקיים.

רשת ואנדמול צפויות לשלב כוחות בהשקת תוכן מקורי חדש שייווצר ויופק על ידי אנדמול וצוות הפיתוח של רשת עבור השוק הישראלי. תוכן זה יופץ במערך אנדמול העולמי. במקביל אנדמול תפיץ תפיק גרסאות מקומיות ללהיטים בינלאומיים עבור רשת.

אבי צבי, מנכ"ל רשת, אמר היום כי "אנו שמחים על הצטרפותה של אנדמול לרשת. חיזוק מבנה הבעלות על ידי גוף הטלוויזיה והפורמטים הגדול בעולם יאפשר את המשך הצמיחה המואצת שרשת הציגה בשוק הישראלי והבינלאומי בשנים האחרונות. ניסיונה הרב של אנדמול בזירה הבינלאומית יאפשרו לתעשיית היצירה התוססת בישראל להביא תוכניות פרמיום לשווקים בינלאומיים ביעילות ובהצלחה"

אנדמול היא חברת הפקות הטלוויזיה והדיגיטל הגדולה בעולם, ופועלת באמצעות רשת עולמית של כ-90 חברות, במעל ל-30 מדינות, המנוהלת מאמסטרדם, הולנד. אנדמול עומדת מאחורי הצלחות בין לאומיות כגון "האח הגדול" "דיל או לא דיל" "וויפאאוט" וגם הסדרה זוכת פרס האמי "מראה שחורה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות