אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מפעל לייצור שיש בקריית מוצקין יהפוך לפרויקט מגורים צילום: גיל נחושתן

מפעל לייצור שיש בקריית מוצקין יהפוך לפרויקט מגורים

עסקת קומבינציה תאפשר בניית כ־160 דירות חדשות. המחירים: בין 1.13 מיליון שקל לדירת 4 חדרים ל-1.75 מיליון שקל ל־6 חדרים

24.12.2013, 08:55 | דותן לוי

עסקת קומבינציה בקריית מוצקין תאפשר בניית כ־160 דירות חדשות. מדובר בעסקה שנחתמה בין בעלי קרקע פרטיים לבין היזם ניר גלבוע, מבעלי חברת נאות גלבוע, עבור קרקע בשטח 10 דונם ברחוב חזני מיכאל פינת ציגל.

בקרקע פעל בעבר מפעל מצר לייצור שיש ומרצפות אשר נסגר ב־1975, ומאז הוא נטוש ומוחזק על ידי הבעלים הפרטיים, רובם יורשים. מדובר באחת מעתודות הקרקע האחרונות שנותרו לבנייה חדשה בלב העיר. העסקה תתבצע כעסקת תמורות (אחוז מהמכירות) ביחס של 29.5% עבור בעלי הקרקע.

אילוסטרציה, צילום שאול גולן אילוסטרציה | צילום שאול גולן אילוסטרציה, צילום שאול גולן

בכוונת היזם להקים על הקרקע שכונה ירוקה שתיקרא GREEN PARK ומתוכננת על ידי האדריכלית רונית לכטמן, מבעלי הקרקע. לאחרונה התקבל לקרקע היתר המאפשר לבנות כמחצית מהדירות בפרויקט שצפוי לכלול חמישה בניינים, בהיקף מכירות מוערך של 200 מיליון שקל. המחירים יחלו ב־1.13 מיליון שקל לדירת 4 חדרים, ו־1.75 מיליון שקל ל־6 חדרים.

את המוכרים ייצג עו"ד ירון טיקוצקי, ממשרד דורון, טיקוצקי, צדרבוים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
קרית מוצקין - פנינת הנדל"ן העולמית החדשה
אחרי שפתח תקווה עלתה על המפה - עם שכונות היוקרה שבהן דירות מפנקות נמכרות בלמעלה מ-5000 דולר לכל מ"ר נטו - יותר מאשר בשכונות הטובות של ברוקלין (כי מה זה לגור עשרים דקות בתחתית ממנהטן, אם אפשר לגור רק ארבעים דקות בפקקים מתל אביב) הגיע התור של מוצקין! תאמינו לי - הייתי בשתי הערים הכי לוהטות בצפון אמריקה - גם בניו-יורק וגם בוונקובר, אבל אפילו הן מחווירות לעומת חיי התרבות, הפנאי ואפשרויות התעסוקה שיש במוצקין. אמנם עדיין לא ברמה של פתח-תקווה, אבל גם לא הרחק מאחור. ועכשיו שימו לב - מדובר באחת מעתודת הקרקע האחרונות בלב הפועם של אחת הערים השוקקות והנחשקות ביותר ביקום, כך שעלות של החל מ-3500 דולר למ"ר נטו זה לא רק מציאה, זאת בדיחה! זה ממש לאסוף כסף מהרצפה. לא מין הנמנע שהדירות האלו יזנקו בערכן בדומה למה שנראה בטוקיו בשנות ה-80, אז קנו היום כי מחר כבר יגמר!
אזרח  |  25.12.13