אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קוק עושה קניות: אפל רכשה שני סטארט-אפים

קוק עושה קניות: אפל רכשה שני סטארט-אפים

מסע הרכישות השקט של ענקית הטכנולוגיה ממשיך: הפעם, קנתה החברה את חברת Catch שמפתחת יישום פתקים שמתחרה ב-Evernote ואת BroadMap, חברה לשירותי ניווט לעסקים

24.12.2013, 12:01 | נמרוד צוק

אחרי שרכשה את פריימסנס הישראלית ואת חברת האנליטיקס טופסי, אפל ממשיכה עם מסע הרכישות השקט: בחודשים האחרונים רכשה החברה שתי חברות סטארט-אפ נוספות, BroadMap ו-Catch, בסכומים שלא פורסמו, כך חשף אמש (ב') הבלוג 9to5Mac.

קראו עוד בכלכליסט

Catch פיתחה אפליקציית פתקים חוצת פלטפורמת שניסתה להתחרות ה-Evernote, בשם Catch Notes, שהוסרה מחנויות האפליקציות של אפל וגוגל באוגוסט האחרון, לאחר שהושקעו בה כ-9.3 מיליון דולר. החברה לא סיפקה הסבר לסגירת השירות מלבד הודעה לקונית כי "החברה פונה לכיוון חדש", וכעת מתברר כי הרכישה על ידי אפל היא הסיבה להשבתה הפתאומית.

אפליקציית Catch. האם תשולב ב-iOS הבאה? אפליקציית Catch. האם תשולב ב-iOS הבאה? אפליקציית Catch. האם תשולב ב-iOS הבאה?

BroadMap היא חברת אמריקאית מניו המפשייר שעוסקת בייצור פתרונות מידע גאוגרפי ממוחשב לעסקים, גופי ממשלה וארגונים אחרים. במסגרת הרכישה גייסה אפל את אנשי החברה וקיבלה את הטכנולוגיות שפיתחה, אך לא את החברה עצמה והזכויות על שמה. מטרת הרכישה, כפי הנראה, היא לשפר את אפליקציית המפות המושמצת של החברה.

רכישות נוספות שביצעה אפל לאחרונה כללו את יצרניות אפליקציות הניווט והמיפוי Locationary ו-Hopstop, את אפליקציית שירות הניווט בתחבורה ציבורית Embark, את יצרנית השבבים הקליפורנית Passif ואת מדריך ערוצי הטלוויזיה החברתי Matcha TV.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות