אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אייסר מינתה מנכ"ל חדש - ג'ייסון צ'ן מ-TSMC

אייסר מינתה מנכ"ל חדש - ג'ייסון צ'ן מ-TSMC

בעקבות ההכרזה, זינקה מניית החברה ב6%. צ'ן תואר כ"גורו שיווק" בידי אנליסטים ותרם רבות למיתוג TSMC בשוק השבבים. הוא ייכנס לתפקיד בתחילת ינואר ויכהן גם כנשיא אייסר

24.12.2013, 17:12 | הראל עילם

אייסר מינתה את ג'ייסון צ'ן, שמכהן כיום כסמנכ"ל המכירות של יצרנית השבבים TSMC, לתפקיד המנכ"ל החדש שלה. צ'ן יכנס לתפקיד מיד עם תחילת השנה האזרחית, וגם יכהן כנשיא החברה. זאת לאחר פרישתו של מנכ"ל ויו"ר אייסר הקודם, ג'ים וונג, לפני כחודשיים. בעקבות ההכרזה, מניית החברה זינקה ב-6%.

קראו עוד בכלכליסט

החברה עוברת כעת שינויים משמעותיים בצמרת ההנהגה שלה, בין השאר בגלל דו"ח רבעוני קשה במיוחד שמציג הפסד של 450 מיליון דולר. המנכ"ל הקודם הודיע גם על פיטורי 7% מכוח העבודה. למרות הזינוק העכשווי בשווי המניה, אייסר עדיין איבדה 35% משוויה מאז מרץ האחרון ו-85% מאז 2010.

מנכ"ל אייסר החדש, ג מנכ"ל אייסר החדש, ג'ייסון צ'ן מנכ"ל אייסר החדש, ג

באופן זמני, המנכ"ל הנוכחי של אייסר הוא סטן שי, מייסדה האגדי החברה שחזר לתפקיד בעקבות פרישתו של וונג. שי ימשיך לכהן כיו"ר החברה גם לאחר כניסתו של צ'ן לתפקיד המנכ"ל והנשיא. החברה קראה לצ'ן "המועמד האידיאלי" בהודעה הרשמית על כניסתו לתפקיד. "הוא חולק בחזון שלנו לאסטרטגיה ולפיתוח של אייסר ולעתידה".

TSMC היא יצרנית השבבים הגדולה בעולם ובדומה לאייסר, ממוקמת בטייוואן. צ'ן כיהן בתפקידו הנוכחי במשך כחמש שנים, ולפני כן עבד במשך 14 שנים באינטל בתפקיד דומה. הוא מתואר כ"גורו שיווק" על ידי אנליסטים, ואחראי בין השאר לבניית המותג של TSMC בשוק השבבים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות