אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בית המשפט הכריז על ערן מזרחי כפושט רגל צילום: אריאל בשור

בית המשפט הכריז על ערן מזרחי כפושט רגל

חובותיו של מזרחי, שכונה "מאדוף הישראלי" והורשע בעבירות מרמה וזיוף עומדים על יותר מ-80 מיליון שקל. עו"ד איתן ארז מונה כנאמן לנכסיו

25.12.2013, 11:52 | זוהר שחר לוי
ערן מזרחי, שכונה מאדוף הישראלי, הוכרז היום (ד') כפושט רגל בבית המשפט המחוזי בתל אביב, לאחר שנושיו הסכימו לכך באסיפה שקיימו. מצבת חובותיו - מעל 80 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

במקביל להכרזה על מזרחי כפושט רגל, מינה שופט המחוזי בתל אביב, איתן אורנשטיין את עו"ד איתן ארז כנאמן לנכסיו.

מזרחי, שכונה "מאדוף הישראלי" הורשע ב-84 עבירות של גניבה ביד מורשה, 101 עבירות של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, 56 עבירות של זיוף ושימוש במסמך מזויף ובעבירות על חוק איסור הלבנת הון. חודש לאחר מתן גזר הדין ערער מזרחי, באמצעות עו"ד מיכה פטמן, לבית המשפט העליון וערעורו עודנו מתנהל.

ערן מזרחי, צילום: שאול גולן ערן מזרחי | צילום: שאול גולן ערן מזרחי, צילום: שאול גולן

במקביל להליכים הפליליים נגדו, מתנהל בבית המשפט המחוזי תיק פשיטת הרגל בעניינו, במסגרתו מונה עו"ד איתן ארז כמנהל המיוחד לנכסיו. לאחרונה ביקש הכונס הרשמי (הכנ"ר) להכריז על ערן מזרחי כפושט רגל, זאת לאחר שנושיו הסכימו לכך במסגרת אסיפה שקיימו. "מצבת חובותיו מאמירה לסך העולה על 80 מיליון שקל", ציין בא כוח הכנ"ר, עו"ד אילון בריל בהודעה שהוגשה לבית המשפט.

לפי נציג הכנ"ר, בשבוע שעבר התקיימה אסיפת נושים ראשונה בעניינו של מזרחי במשרדי הכונס הרשמי ובמעמד האסיפה הסכימו הנושים על הכרזתו כפושט רגל ומינויו של עו"ד ארז תפקיד נאמן לנכסי החייב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
מאיפה הכסף לשלם לפטמן?
"חודש לאחר מתן גזר הדין ערער מזרחי, באמצעות עו"ד מיכה פטמן, לבית המשפט העליון וערעורו עודנו מתנהל." עו"ד מיכה פטמן הוא עו"ד מעולה. אחד מהטובים שבעורכי הדין הפליליים. עו"ד מיכה פטמן איננו עובד בחינם, נהפוך הוא. עו"ד מיכה פטמן הוא גם עו"ד מאד יקר, ששכרו בתיק פלילי מורכב מרקיע שחקים. מהיכן יש לאדון ערן מזרחי את האמצעים לשלם את שכרו של עו"ד פטמן?
אלי דנון , תל אביב  |  25.12.13