אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בוני התיכון רכשה מגרש בחולון תמורת 47 מיליון שקל

בוני התיכון רכשה מגרש בחולון תמורת 47 מיליון שקל

החברה מתכוונת להקים על השטח שנמצא במתחם ח' 501 בניין בן 25 קומות ו-88 יחידות דיור

25.12.2013, 16:33 | עינת פז-פרנקל

חברת היזום והבנייה למגורים בוני התיכון, בשליטת עמי פרץ, דיווחה היום (ד') כי השלימה עסקה עם עיריית חולון במסגרתה רכשה מגרש בשטח של שלושה דונם לשם הקמת בניין בן 25 קומות ו- 88 יחידות דיור במרכז העיר, במתחם ח' 501 ("השדרה"). בוני התיכון שילמה על המגרש 47 מיליון שקל, או 534 אלף שקל לקרקע ליחידת דיור.

לאחרונה רכשה החברה קרקע בשטח של חמישה דונם בשכונת גן הפקאן ברחובות, בתמורה ל- 55 מיליון שקל, כך על פי דוחותיה הכספיים לרבעון השלישי. הקרקע מיועדת להקמת 127 יחידות דיור בשני בניינים בני 18 קומות כל אחד. עם השלמת עסקאות אלה, לחברה קרקעות לבניית 926 יחידות דיור, חלקן כבר בשלבי מסירה. בנוסף, מקימה החברה מרכז מסחרי בכפר סבא.

בוני התיכון עמי פרץ חולון בוני התיכון עמי פרץ חולון בוני התיכון עמי פרץ חולון

במהלך הרבעון הקרוב, מתכוונת החברה להתחיל בשיווק ומכירת דירות בשלושה פרויקטים במרכז הארץ: פרויקט "ויסטה", מגדל בן 27 קומות על גבול שכונת עיר ימים בנתניה, שיכלול 106 יחידות דיור; שלב שני בפרויקט "טופ השרון" ב"מתחם 1200" בהוד השרון, שיכלול 78 יחידות דיור; ושלב שני בפרויקט "טופ התיכון" באם המושבות בפתח תקווה, שיכלול 95 יחידות דיור.

לפני כחודשיים, השלימה בוני התיכון הנפקה ציבורית של איגרות חוב באמצעות הנפקה של סדרת אג"ח חדשה (סדרה ו'). בסך הכל, השלימה בוני התיכון גיוס של כ-45 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות