אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלום לכם, אני הבחור הכי בודד באינטרנט

PLAY

שלום לכם, אני הבחור הכי בודד באינטרנט

גבר מצטלם לצד זוגות מאוהבים עם הפרצוף הכי מדוכא שראיתם, ברכת כריסמס מטרידה במיוחד, מחוות יוטיוב ללאונרדו דיקפריו ומיצגים מוזיאוניים הופכים לאנימציות gif מגניבות

26.12.2013, 17:25 | נמרוד צוק
  • אוהבים קליפים מטורפים, מאמרים מבריקים ומוזרויות-רשת? הירשמו לניוזלטר Play (תיבה שמינית)

1. המספר הכי בודד

אחרי "סלפי בלוויה", קבלו את מה שעשוי להיות הטרנד הבא בצילום עצמי: הטאמבלר של האיש העגום הזה, שאוהב להצטלם לבד בפרצוף חמוץ כשמאחוריו זוגות של זרים מתמזמזים בפומבי.

בדד אלך, נשיקה אין לי בדד אלך, נשיקה אין לי בדד אלך, נשיקה אין לי

2. פלישת הבולדוגים הצרפתיים

אנחנו לא בטוחים מי או מה עומדים מאחורי זה, אבל נראה שארגון עלום כלשהו פועל כדי להציף את הרשתות החברתיות בכלבים חמודים מגזע הבולדוג הצרפתי, בנסיון להדיח את החתולים ממעמדם כשליטי האינטרנט. אחרי בוס השבדי, כוכב הרשת הראשון מבין הבולדוגים, מגיע עכשיו לאינסטגרם הצמד הזה - האחים צ'ארלי וגיבסון, שאמנם הגיעו עד כה ל-2400 עוקבים בלבד, אבל לפי הפרצופים החמודים שהם עושים למצלמה הם יכבשו את הרשת בקרוב מאוד.

חמוד יותר מחתולי האינטרנט? אפשר להתווכח על זה חמוד יותר מחתולי האינטרנט? אפשר להתווכח על זה חמוד יותר מחתולי האינטרנט? אפשר להתווכח על זה

3. לא נשכח ולא נסלח

לפול ליטל נמאס מברכות הכריסמס הבנאליות והמשעממות, אז השנה הוא החליט לעשות משהו שונה: הוא הכין גרסה מקוצרת של "שכחו אותי בבית", הדביק את הפרצוף שלו על כל הדמויות וצירף את הסרטון לכל החברים שקיבלו ממנו ברכה במייל. ועכשיו אין לו יותר חברים.

4. לאונדרו דיקפריו, הסרט

לאונרדו דיקפריו הגיע להוליווד בגיל 16 ומאז שיחק בעשרות סרטים וסדרות. אם הייתם מרכיבים מכולם מאש-אפ קולנועי שעוקב כרונולוגית אחר הקריירה שלו, ככה זה היה נראה.

5. מבקרים במוזיאונים

היוצר האלמוני מאחורי הטאמבלר Museum GIFs, לעומת זאת, נהנה ללכת למוזיאונים, לצלם בוידאו יצירות מעניינות שמוצגות בהם, לחתוך מהן כמה פריימים ולייצר מהם אנימציות gifמוצלחות מאוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות