אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפקק של חג המולד משתחרר: משלוחי UPS ופדקס יצאו לדרך צילום: shutterstock

הפקק של חג המולד משתחרר: משלוחי UPS ופדקס יצאו לדרך

אחרי שאמריקאים רבים לא קיבלו בזמן את מתנות חג המולד שהזמינו, הודיעו החברות שהמשלוחים יגיעו ליעדם בתוך ימים ספורים

28.12.2013, 14:58 | סוכנויות הידיעות

אחרי שאמריקאים רבים לא קיבלו בזמן את מתנות חג המולד שהזמינו, חברת השילוח UPS הודיעה היום שהפקק שנוצר במערכת המשלוחים שלה כתוצאה מהזמנות של הרגע האחרון השתחרר, והמתנות יגיעו, גם אם באיחור של כמה ימים.

החברה לא חשפה כמה חבילות נתקעו במחסניה, אך הודתה שעלייה חדה ופתאומית במספר המשלוחים המבוקשים עלתה על יכולת השילוח האווירית שלה וגרמה לכך שלקוחות לא קיבלו את ההזמנות שלהם בזמן.

UPS מתגברת מדי שנה את הצוות שלה בעשרות אלפי עובדים זמניים ושוכרת מטוסי מטען נוספים לקראת עונת החגים, אך השנה הופתעה מכך שהרשתות הקמעונאיות הציעו מכירות אונליין עד שעות לפני החג, ומכך שקונים רבים חיכו עד הרגע האחרון בתקווה לקבל הנחות גדולות יותר.

המתנות יגיעו השנה באיחור, צילום: shutterstock המתנות יגיעו השנה באיחור | צילום: shutterstock המתנות יגיעו השנה באיחור, צילום: shutterstock

הקניות המאוחרות גרמו לעיכובים במשלוח. 70 רשתות ובהן טויס אר אס ודיקס' ספורטינג גודס, איפשרו להזמין מתנות עד צהרי יום שני, ה-23 בדצמבר, רק יממה וחצי לפני ערב חג המולד ו024 מאוחר יותר מאשר בשנה שעברה. על פי נתונים שאספה IBM, מכירות הרשת לכריסמס זינקו השנה ב-37% לעומת השנה שעברה.

המתחרה של UPS, פדקס, דווקא הצליחה לעבור את העונה בקלות יחסית ודיווחה כי "לא היו עיכובים או בעיות גדולות" למרות כמה תלונות נקודתיות של צרכנים שלא קיבלו את המתנות בזמן, ונשארו עם גרביים תלויות בלי הפתעות לשים בהן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות