אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סלפי בין כוכבים

PLAY

סלפי בין כוכבים

האסטרונאוט מייק הופקינס שבר שיא כדור הארץ בצילום עצמי, עיבוד מחדש ל"מלך האריות" בכיכובם של גורי חתולים, תצלומים ממאגרי תמונות גנריות הופכים ליצירות אמנות והגיימר הכי מוזר באינטרנט

30.12.2013, 17:46 | נמרוד צוק

1. צילום עצמי, דרגה: קיסר

צילום עצמי בעירום? צילום עצמי בלוויות? צילום עצמי עם זוגות מתמזמזים ברקע? צילום עצמי עם סלבס? נאס"א משאירה את כולם באבק עם התמונה הזו, של האסטרונאוט מייק הופקינס, שצילם את עצמו מרחף בחלל בזמן יציאה להחלפת משאבה מקולקלת בתחנת החלל הבינלאומית.

סלפי שמיימי סלפי שמיימי סלפי שמיימי

2. מלך החתולים

עיבוד מחדש מקוצר של "מלך האריות" באמצעות חתלתולים חמודים ובדיבוב של ילדים הוא רעיון כל כך מתבקש שמפתיע שעשו את זה רק עכשיו.

3. גנרי ומזעזע

תמונות וקטעי וידאו גנריים ממאגרי תמונות יכולים לשמש לא רק לפרסומות גרועות לאתרי דייטינג בפייסבוק ולליווי אייטמי חדשות, אלא גם כחומר גלם ליצירות אמנות משובחות, כמו הווידאו ארט המטריד שלהלן.

4. פלייסטיישן 3 כפול 3: השיבה

פול, הבחור שבסרטון הבא, התפרסם (אם אפשר לקרוא זה ככה) ב-2009, כשרכש לעצמו לא פחות משלושה מכשירי פלייסטיישן 3 בתקופה שבה היה קשה להשיג אפילו אחד, ותיעד את העניין בסרטון יוטיוב מטופש. עכשיו הוא חזר, כשהוא מחדש את המצאי שלו עם ארבעה מכשירי פלייסטיישן 4 - ועם סרטון חדש שמסביר למה זה הופך את החיים שלו לכל כך הרבה יותר טובים מאלה של אנשים שיש להם רק קונסולה אחת, או כאלה עם אפס קונסולות.

5. "ועכשיו, צלם ככה שזה יראה כאילו היא ממש קטנה"

כשאנשים מאוהבים ומחליטים להתחתן הם נוטים לעשות דברים מטופשים מאוד - כמו להצטלם בפוזות מביכות, לעבד את התוצאה עם פילטרים בנאליים במיוחד ולהעלות את זה לרשתות חברתיות. הטאמבלר "תמונות אירוסין מביכות" מתעד את הזוועה למען הדורות הבאים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות