אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מסתמן: משרדי עוה"ד גרוס חודק וליפא מאיר בדרך למיזוג צילום: בועז אופנהיים, עמית שעל

מסתמן: משרדי עוה"ד גרוס חודק וליפא מאיר בדרך למיזוג

המיזוג, אם ייצא לפועל, ייצור משרד של כ-215 עורכי דין וימקם את הפירמה בין 4 הגדולות

31.12.2013, 18:27 | זוהר שחר לוי
מסתמן מיזוג בין שני משרדי עוה"ד הגדולים גרוס, קלינהנדלר, חודק, הלוי גרינברג ושות' ומשרד ליפא מאיר ושות', כך נודע ל"כלכליסט". המיזוג, אם ייצא לפועל, ייצור משרד של כ-215 עורכי דין וימקם את הפירמה בין 4 הגדולות.  

עו"ד יוסי גרוס עו"ד יוסי גרוס עו"ד יוסי גרוס

ל"כלכליסט" נודע כי בשבועיים האחרונים התקיימו מגעים בין הצדדים, אך אלה עדיין לא העבירו מידע אודות הפירמות ביניהן. המשא ומתן בין השניים עדיין בראשיתו ובשלב ראשוני.

במשרד גרוס עובדים כיום כ-140 עורכי דין ואילו בליפא מאיר כ-75 עורכי דין. מיזוג של השניים ימקם אותם בין 4 הפירמות הגדולות. מיזוג נוסף זה מראה ממשיך את מגמת המיזוגים בפירמות עורכי הדין. קדמו לו גולדפרב וזליגמן, מיתר ליקוורניק עם קנטור אלחנני, טל ושות'.

משרד גרוס, קלינהנדלר, חודק, הלוי, גרינברג ושות' (GHK) הוקם בשנת 1979 על ידי פרופ' יוסי גרוס, ומתמחה בתחומי ניירות ערך, תאגידים, טכנולוגיה ופיננסים ובפעילות בין לאומית. לאחרונה עזב גרוס את המשרד והוא משמש על תקן יועץ. משרד ליפא מאיר מתמחה במגוון תחומי המשפט האזרחי-מסחרי, ובהם רכישה ומכירה של חברות וייעוץ להן, תביעות אזרחיות, מווארון לבן ופירוקים.

בתחילת השנה התמזג משרד מיתק ליקוורניק גבע עם משרד קנטור אלחנני טל ויצר משרד הכולל כ-200 עורכי דין.

בשנה שעברה מיזג משרד גרוס לתוכו את משרד הבוטיק בתחום דיני עבודה בראשות עורכת הדין יעל דולב, שהפכה לשותפה בפירמה עם השלמת המיזוג. משרד קנטור אלחנני טל, שהתמזג כאמור עם משרד מיתר, ניהל ככל הנראה מגעים קודמים למיזוג עם משרד גרוס ואלה לא צלחו.

בגרוס עדיין זוכרים את כישלון המיזוג הגדול עם משרד ברקמן, וקסלר, בלום ושות' מ-2007, מהלך שעשה רעש גדול בשוק הפירמות הגדולות, אך נכשל לחלוטין והסתיים בפירוק המיזוג פחות משנה מאוחר יותר.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות