אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תנובה תוזיל מוצרי גבינה ושמנת נוספים - שלא הוכנסו לפיקוח צילום: דורון גולן

תנובה תוזיל מוצרי גבינה ושמנת נוספים - שלא הוכנסו לפיקוח

בחברה חששו ככל הנראה מירידה במכירות המוצרים שאינם בפיקוח. בין השאר, מחיר גבינה לבנה 250 גרם 1/2%, 3% ו-9% יהיה זהה לשל גבינה 5% שנכנסה לפיקוח

01.01.2014, 16:59 | נורית קדוש

אחרי שאולצה להוריד מחירי הגבינה הלבנה והשמנת המתוקה והמדינה החליטה על הכנסתם תחת צו הפיקוח על המחירים, מורידה תנובה מיוזמתה מחירי מוצרים מקבילים. עקב החשש שפער המחירים בין המוצרים המפוקחים לאלה שלא יפגע במכירות.

בין המוצרים שתנובה מורידה מחירם: מחיר של גבינה לבנה 250 גרם 1/2%, 3%, 9% יהיה כשל גבינה 5% שנכנסה לפיקוח - 5.11  שקלים. גבינה לבנה 250 גרם בטעמים תוזל ב- 15.4% ל-5.5 שקלים.

משרדי תנובה בגלילות, צילום: צביקה טישלר משרדי תנובה בגלילות | צילום: צביקה טישלר משרדי תנובה בגלילות, צילום: צביקה טישלר

נוכח הורדת מחירה של השמנת המתוקה 38% ל-6.60 שקלים והכנסתה לפיקוח, מורידה תנובה מחירה של שמנת

מתוקה 250 מיל' 32% - ירידה של 16.4% ל- 7.59 שקלים. שמנת מתוקה 250 מיל' 10% ו-% 15 שומן יוזלו ב-13.3% ל- 8.25 שקלים.

הבוקר פורסם ב"כלכליסט" כי עקב ההחלטה להכניס את הגבינה 5% ושמנת מתוקה 38% לפיקוח, שוקלים להוריד מחירי גבינה לבנה, כך שלא יהיה פער משמעותי בין מחירם למחירה של הגבינה בפיקוח.

מתנובה נמסר: "בהמשך להחלטת הרגולטור תנובה לוקחת על עצמה להוזיל מוצרים שהם חלק מהסל הבסיסי של המזון ושאינם מפוקחים מתוך תקווה שהורדות אלה יועברו על ידי הקמעונאים לצרכנים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
תודה באמת, העיקר הקוטג' ממשיך לעלות.
כאילו בשביל להעליב עוד קצת. ומה עם הגבינה צהובה? למה צריך לשלם קנס של חמישה שקלים אם בחרתם לארוז אותה בקופסא עם קצת נייר אבל לאפשר למעדניה במגה ברחובות למכור אותה? (קורה בערך כל שבועיים, כשהמחלבה של תנובה נמצאת בדיוק מאחורי הסניף) ולמה הקוטג' חזר לעלות כשמחירי המטרה או מה שזה לא יהיה של החלב ירדו?
uh  |  01.01.14
2.
תקראו. מהתנועה להחזרת המונופולים הממשלתיים השפויים, ההוגנים וההגיוניים.
שימו לב למחירים של המוצרים של תנובה/שטראוס/צוריאל, בחנות שופרסל: 29.5 ש"ח על גבנ"צ 'עמק' לייט 200 גר' 9%, ליטר חלב עיזים תנובה: 15.5 ש"ח! אותו חלב של צוריאל 17.5 ש"ח! אתם הבנתם את זה, נחמיה שטרסלר ואמנון אברמוביץ??? שלא לדבר על הארנונה, טיפולי שיניים, מחירי מכוניות, טיפולים במוסכים מורשים, מחירי מותגים, ביטוח לנהג צעיר , דלק.. ועוד היד נטויה. תופסק החזירות לאלתר!
רן , חיפה  |  01.01.14
1.
הפתרון הנכון המהיר הזול וההוגן-לפתוח את השוק ליבוא ללא מס.
כל התנובות החמדניות ירדו תוך יום לחצי מחיר - ללא שום פיקוח דבילי שרק מגן על היצרניות המקומיות. בהולנד אתה מקבל 200 גרם קפה משובח בשקיות של 7 גרם במחיר של יורו אחד.כאן עלית גובה על זבל של קפה 4 יורו לאותה כמות - ובתפזורת. הגנב הגדול שמייקר לנו את החיים ושולח את העניים לפחי הזבל - הינה המדינה בעצמה. מי מתעשר מזה ? חוץ מהחברות עצמן גם הפוליטקאים שמקבלים שוחד בעשרות מיליוני דולרים בבנקים זרים - כדי לשמור על ההגנות הדרקוניות שניתנו לטאייקונים.
רכס חיים , רעננה  |  01.01.14