אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
shapify.me: יש לך קינקט? אתה יכול להכין פסלון של עצמך

בשולי הרשת

shapify.me: יש לך קינקט? אתה יכול להכין פסלון של עצמך

החברה משלבת טכנולוגיית הדפסת תלת ממד עם מצלמת זיהוי התנועה שפיתחה מיקרוסופט כדי לסרוק את גופו של המשתמש ולהפוך אותו לפסלון ברמת דיוק מפתיעה

01.01.2014, 17:15 | נמרוד צוק
שירותים שמציעים הדפסת עותקים ממוזערים של עצמך בתלת ממד זה משהו שכבר ראינו, וגם סורקי 3D התחילו להפוך למחזה די נפוץ - אבל השירות של shapify.me מציע קומבינציה ראשונה מסוגה: תוכנה שמאפשרת לחבר למחשב את חיישן הקינקט של האקסבוקס, להשתמש בו כדי לסרוק את הגוף, ולשלוח את התוצאה אל האתר.

קראו עוד בכלכליסט

לאחר הסריקה, אותה יכול כל בעל קינקט לבצע בעצמו תוך כמה דקות, החברה תשתמש במודל התלת ממדי ובמדפסת תלת ממד כדי ליצור פסלון פלסטיק בדמות המשתמש, בגודל 1/20 מהמימדים האמיתיים שלו, או בין 7 ל-10 ס"מ.

את הפסלון ניתן להזמין מפסלטיק לבן או צבעוני, והעלות שלו כולל משלוח היא 59 דולר. השירות נוצר אמנם במטרה ליצור פסלונים של אנשים, אבל ניתן להשתמש בו כדי לסרוק ולייצר מחדש כל חפץ שהוא.

תוכנת הסריקה של Shapify.me תוכנת הסריקה של Shapify.me תוכנת הסריקה של Shapify.me

את השירות פיתחה חברת Artec, יצרנית של סורקי תלת ממד ומפתחת תוכנות לזיהוי פנים. בין החברות נוספות שהציעו בעבר שירות דומה (אם כי כזה שדרש סורק תלת ממד ייעודי יקר) היתה print3d הישראלית, וחברת לנובו שמציעה את my3Dtwin, שירות שכולל את סריקת הלקוח במשרדי החברה והדפסת מינאטורה שלו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות