אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הושלם המיזוג בין קונדואיט לפריון: שווי החברה החדשה - 2.9 מיליארד שקל צילום: יובל חן

הושלם המיזוג בין קונדואיט לפריון: שווי החברה החדשה - 2.9 מיליארד שקל

במסגרת הסכם המיזוג, פריון תתמזג עם חטיבת קליינט-קונקט של קונדואיט, כשהחטיבה של קונדואיט העוסקת בפיתוח פלטפורמה לסמארטפונים תישאר חברה פרטית. מחזיקי המניות של קונדואיט יחזיקו ב-81% מהחברה הממוזגת, ואילו מחזיקי המניות של פריון יישארו עם 19% מהחברה

02.01.2014, 13:39 | שי סלינס

הושלם המיזוג בין חטיבת סרגלי הכלים של קונדואיט לבין חברת פריון, כך לפי הודעה היום (ה') של החברות. 

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת הסכם המיזוג, פריון תתמזג עם חטיבת קליינט-קונקט של קונדואיט, כשהחטיבה של קונדואיט העוסקת בפיתוח פלטפורמה לסמארטפונים תישאר חברה פרטית. מחזיקי המניות של קונדואיט יחזיקו ב-81% מהחברה הממוזגת, ואילו מחזיקי המניות של פריון יישארו עם 19% מהחברה.

לצורך המיזוג, פריון הקצתה 54.8 מיליון מניות לבעלי המניות של קונדואיט וכ-2.8 מיליון אופציות לבעלי האופציות. בהתבסס על מחיר המניה של פריון הנוכחי של כ-44 שקל, ובעובדה שמחיר זה מייצג 81% מהשווי - שווי החברה החדשה יעמוד על 2.9 מיליארד שקל. 

לפי השנה הפיסקלית שהסתיימה ביוני 2013, החברה הממוזגת מייצרת הכנסות בהיקף של 367 מיליון דולר, ורווח EBITDA של 109 מיליון דולר, והיא בעלת לקוחות שכולל 250 אלף אתרי תוכן ושותפים מסחריים.

ג'וזף מנדלבאום, מנכ"ל פריון אמר: "עסקה זו ממצבת את פריון כמובילה עולמית בתעשיית ההפצה הדיגיטלית. החברה המאוחדת מספקת מגוון רחב של פתרונות מדיה דיגיטלית ויישומי אינטרנט המסייעים למפתחים להגדיל את יכולות ההפצה והמוניטיזציה של שירותי התוכן שלהם".

ג ג'וזף מנדלבאום, מנכ"ל פריון | צילום: יובל חן ג

"שותפינו בתחום ההפצה והתוכן, כמו גם המשתמשים הרבים שלנו במוצרי ושירותי החברה וכן בעלי המניות, כל אלה ייצאו נשכרים מהגדלת היצע היכולות שלנו, מההכרה והמיצוב הגבוה והחזק לו אנו זוכים ומכך שפריון תהיה כעת אחת החברות הגדולות בעולם בתחום המוצרים וההפצה הדיגיטלית", הוסיף מנדלבואום.

פריון היא חברת המפתחת תוכנות ויישומי מחשב. התחום העיקרי שבו פועלת החברה הוא תוכנות המספקות אפליקציות נוספות לממשקי הדואר האלקטרוני והמסנג'ר. המודל העסקי של פריון משלב מתן אפשרות ללקוחות לרכוש את התוכנה, או להוריד חלק מהאפליקציות חינם תמורת הכנסת חלון החיפוש של החברה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
למביני הביזנס
כן עמק הורדות הסיליקון זהו עסק בירידה אך עדיין רווחי, מעבר לכך אולי תפעילו תשכל ותשכילו להבין שהיות והוא רווחי והיות ואנשים לא מפגרים כמו מי שיושב שם ואולי יודע דבר או שניים יותר על התעשייה ישכיל לעשות ולנתב את עצמו לתחומים אחרים. לחברה יש מספיק כסף להתפתח למקומות הנכונים, וכן עניין הטולברים לא סקסי, אבל אלו שרוצים פתרונות חינם אז יש אנשים שעובדים בשביל הפתרונות האלו והם צריכים כסף..זאת ההכנסה שלהם.. אז תפסיקו לאכול חינם אם לא מתאים לכם. ןלכל החיים בסרט שזה וירוס.. זה ממש לא וירוס ואין אינטרס לחברות כאלו להפיץ וירוסים .. במידה ולרגע היה ספק גוגל הייתה משביתה אותן כמו שדגלה לעשות עם בבילון.
אנונימית  |  04.01.14
7.
שאלה: האם היית מוכן לעבוד בעסק שמרמה את הלקוחות שלו ומתחמק מהתחייבויותיו? בנקים / חב' ביטוח
/ לווין / סלולר / קרנות פנסיה וכו'? היות וכולכם מורים, רופאים ועובדים סוציאלים, אז ברור שלא. אבל לאפשר למפרסמים לשתול פרסומות כדי להשאיר את התוכנות חינמיות בחינם? גועל נפש! אל תתקין שום דבר חינמי על המחשב, חפש תמיד את האלטרנטיבה בתשלום, ולא תמצא את עצמך אם שום מזריק פרסומות לעולם. זהו. אתה הולך לעשות את זה? לא חשבתי.
ערכי כמו ישו  |  02.01.14
לכל התגובות