אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלעדי לכלכליסט

נוחי דנקנר פינה את חפציו האישיים ממשרדי אי.די.בי

ל"כלכליסט" נודע כי חברת הובלות ששכר דנקנר פינתה הלילה את חפציו של בעל השליטה היוצא. אולמן וגבאי ינהלו את התאגיד עד להשלמת העברתו לידי בן משה ואלשטיין

06.01.2014, 09:13 | גולן חזני

נוחי דנקנר פינה את חפציו האישיים ממשרדי אי.די.בי. ל"כלכליסט" נודע כי חברת הובלות ששכר דנקנר פינתה את המסמכים וחפציו האישיים של בעל השליטה היוצא אתמול בשעת לילה. 

קראו עוד בכלכליסט

היום צפויים להיכנס חגי אולמן ואיל גבאי לתפקד לראשונה כנאמנים שמונו ע"י השופט איתן אורנשטיין לנהל את החברה עד להשלמת העברתה לידי מוטי בן משה ואדוארדו אלשטיין.  

אולמן וגבאי אמורים למנות דירקטוריון חדש לחברה שיכלול נציג מכל אחד מהרוכשים וחמישה נציגים של הנושים. בראשות הדירקטוריון צפוי לעמוד אהרון פוגל, יו"ר מגדל לשעבר. 

ככל הנראה המנכ"ל חיים גבריאלי יישאר בתפקידו כמה ימים, על מנת לבצע חפיפה לצוות הנכנס, וגם הוא צפוי לעזוב, יחד עם כל הצוות הניהולי של אנשי המטה.

נוחי דנקנר, צילום: אוראל כהן נוחי דנקנר | צילום: אוראל כהן נוחי דנקנר, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
תשובה ל-3
התכוונת שניצל 10 אחוזים מהעובדים! אנשים שנאלצו לקרוע את התחת, כולל עבודה בשבתות בשכר מינימום כדי למלא את כיסיו של נוחי בממון רב. כמו שאמר כתב כלכלי על עשירים: " שירוויחו הרבה, אבל ביושר!!!". בל נשכח שנוחי לא בנה מאומה (צאו וראו איזו עשייה נפלאה יש למשפחת וורטהיימר), אלא רכש חברות מן המוכן. אז להקים הוא לא יודע, וכעת ראינו שגם לנהל הוא לא כ"כ יודע. עוד לקח - לא להתייחס לעצות אחיתופל, וכמובן - קצת צניעות לא הרגה אף פעם אף אחד!!!
דני , מרכז  |  06.01.14
19.
אתה דוגמא קלאסית שככל שנופלים מיותר גבוה המכה יותר חזקה
לכל מי שפניתה קיבלת כל מה שבקשתה. האמינו ביכולתך וראו בך כישרון והצלחה ולכן גם השקיעו בך. אבל מסתבר שכל אחד עושה טעויות ולפעמים הם גורליות. אני לא מכיר את ההתנהלות שלך ולכן אני גם לא יכול להביע את דעתי על מעשיך. מכל מקום איש צנוע אתה לא והציבור מכיר אותך דרך התקשורת, דבר שמעורר קנאה מיותרת ורצון ליראות אותך נופל. השליטה שלך ביותר מדי עסקים שונים לא מביאה ברכה ורצוי לעסוק בענף שההתמחות בו מפותחת ולא להתפרס ולעסוק בעסקים שאחרים אמורים להביא את הידע. אבא שלי היה אומר שלבנות את האימפריה זה לוקח הרבה זמן אבל למוטט אותה אפשר בשניה. להבא קח זאת בחשבון.
צבי האשכנזי , חיפה  |  06.01.14
לכל התגובות