אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנק הפועלים מרחיב את מגוון הפעולות הפיננסיות שניתן לבצע באמצעות הסמארטפון

בנק הפועלים מרחיב את מגוון הפעולות הפיננסיות שניתן לבצע באמצעות הסמארטפון

הבנק יציע חבילת שירותים חדשה, "ארנק פועלים", שתאפשר בין היתר העברת כספים לאחד מאנשי קשר ותציע הטבות מבוססות מיקום

06.01.2014, 09:49 | שניר הנדלר
בנק הפועלים השיק היום (ב') את "ארנק פועלים" - חבילת שירותים חדשה המרחיבה ומשדרגת את מגוון הפעולות הפיננסיות והרכישות שניתן לבצע באמצעות הסמארטפון, תוך התבססות על צרכנות נבונה.

לדברי הבנק, שירותי "ארנק פועלים" מבוססים על שדרוג אפליקציית הארנק הסלולרי שמציע הבנק בשלוש השנים האחרונות. השירות יאפשר להחליף את השימוש בארנק הפיזי ולהפוך את הארנק הסלולרי לחוויה צרכנית.

אפליקציית הארנק הסלולרי של הפועלים אפליקציית הארנק הסלולרי של הפועלים אפליקציית הארנק הסלולרי של הפועלים

חבילת השירותים החדשה תאפשר העברת כספים מחשבון הלקוח לאחד מאנשי הקשר בסמארטפון. מעתה לא יהיה צורך במספר החשבון של האדם שאליו מעבירים הכסף אלא רק במספר הסלולר שלו. חידוש נוסף שניתן למצוא בארנק הסלולרי הוא זימון תור לקבלת שירות בסניף ומעקב אחר המיקום בתור.

באמצעות האפליקציה ניתן יהיה גם להפקיד צ'קים עד סכום של 10 אלף שקל בלי להגיע לסניף באמצעות צילום הצ'ק בסמארטפון, לשלם לבתי עסק ולמוניות, ולמשוך מזומן מהבנקט ללא כרטיס.

"'ארנק פועלים' עושה צעד משמעותי נוסף בדרך להפיכת הסמארטפון לכלי שנותן מענה לצרכים הפיננסיים היום-יומיים של הלקוח, ואנו מתכוונים להציע במהלך השנה פתרונות חדשניים נוספים במסגרת זו", מסרה מירב ספטורובסקי ששון, מנהלת האגף לבנקאות ישירה בבנק הפועלים. "שירותי הבנקאות הישירה ללקוחות פרטיים מוצעים על בסיס ראיית הצרכים של משק הבית בניהול חכם של תקציב המשפחה. בנוסף, הבנק מציע אפליקציה ייעודית ללקוחות עסקיים, העונה על צרכיהם לביצוע פעולות מכל מקום ובכל זמן", הוסיפה ספטורובסקי ששון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות