אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמסונג נגד אפל ובלקברי: מקימה חטיבת מובייל ארגוני חדשה

סמסונג נגד אפל ובלקברי: מקימה חטיבת מובייל ארגוני חדשה

החטיבה החדשה תתחרה באפל ובבלקברי ותספק שירותי ניהול למכשירים ניידים, חנויות אפליקציות לארגונים ושירותי ייעוץ. החטיבה תתופעל על ידי חברת DMI האמריקאית

07.01.2014, 16:20 | רפאל קאהאן

סמסונג ממשיכה את ניסונותיה לחדור לשוק המובייל הארגוני. החברה הודיעה היום (ג') כי היא מקימה חטיבה חדשה בשיתוף עם חברת המובייל הארגוני האמריקאית DMI. החטיבה החדשה תספק שירותים ומוצרים לניהול מכשירים ניידים בארגונים ותתבסס רובה ככולה על מוצרי DMI.

קראו עוד בכלכליסט

האם הדומיננטיות של האייפד בשוק הארגוני הגיעה לקיצה?, צילום: ניצן סדן האם הדומיננטיות של האייפד בשוק הארגוני הגיעה לקיצה? | צילום: ניצן סדן האם הדומיננטיות של האייפד בשוק הארגוני הגיעה לקיצה?, צילום: ניצן סדן

ההודעה אינה מפתיעה, מזה זמן מה מנסה סמסונג להרחיב את קהל לקוחותיה לאחר שהפכה ליצרנית הגדולה ביותר בשוק האנדרואיד הצרכני. הכניסה לשוק הארגוני מעמידה אותה שוב מול אפל, שמוצריה זוכים לעדנה רבה בקרב חברות בעולם, בעיקר בתחום הטאבלטים.

אפל אינה החברה היחידה שסמסונג תיאלץ להיאבק בה בשוק הארגוני. בלקברי עדיין זוכה לאמון רב בתחום ולמרות מצבה הרעוע, היא הודיעה לפני שבוע כי היא חוזרת להתמקד בפלח השוק הזה. חברות רבות עדיין רוחשות אמונים למוצריה של בלקברי, בעיקר בזכות יכולות האבטחה המתקדמות של שירותיה.

סמסונג לעומת זאת צריכה להתמודד עם בעיות אבטחה שהתגלו בפלטפורמת KNOX המותקנת על גבי מכשירי האנדרואיד שלה. חוקרים כבר מצאו כי הפלטפורמה מעמידה בסיכון משתמשים וכי ניתן לחדור אליה. פלטפורמת KNOX היא חלק מתוכנית רחבה של סמסונג שנקראת SAFE (Samsung for Enterprise) ושאמורה לייצר סביבה מאובטחת למערכת האנדרואיד.

מכשיריה של סמסונג עוברים כעת בדיקות על ידי משרד ההגנה האמריקאי וה-NSA על מנת לבדוק אם מכשירי הגלקסי S4 מאובטחים דיים לשימוש בידי עובדיהם. אם סמסונג תעבור את המבדקים בהצלחה, היא תוכל להתהדר בגושפנקא רשמית לאיכות האבטחה במכשיריה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות