אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נוחי דנקנר מתפטר מכל הדירקטוריונים של החברות הבנות של אי.די.בי צילום: אוראל כהן

נוחי דנקנר מתפטר מכל הדירקטוריונים של החברות הבנות של אי.די.בי

דנקנר הודיע הבוקר על התפטרותו מהדירקטוריונים של, כלל ביטוח, דסק"ש, כור, מכתשים אגן, נכסים ובנין. ההודעה באה לאחר דרישת המפקחת על הביטוח מחברי הדירקטוריון של כלל ביטוח שקשורים לבעלי השליטה הקודמים באי.די.בי להתפטר

09.01.2014, 09:09 | גולן חזני

נוחי דנקנר מתפטר מדירקטוריון כלל ביטוח. ל"כלכליסט" נודע כי דנקנר הודיע הבוקר על התפטרותו מהדירקטוריונים של כל החברות הבנות של אי.די.בי, כלל ביטוח, דסק"ש, כור, מכתשים אגן, נכסים ובנין ועוד. 

קראו עוד בכלכליסט

ההודעה באה בהמשך לדרישת דורית סלינגר, המפקחת על הביטוח, מחברי הדירקטוריון של כלל ביטוח שקשורים לבעלי השליטה הקודמים באי.די.בי להתפטר. אתמול התפטר שוני אלבק, לשעבר המשנה למנכל אי.די.בי פיתוח מדירקטוריון כלל ביטוח.

ביום ראשון השבוע אישר שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב איתן אורנשטיין את העברת השליטה באי.די.בי לידי קבוצת אלשטיין-בן משה. 

אורנשטיין החליט לאשר את הצעת ההסדר של אלשטיין ובן משה לאחר עיון בדו"ח שהגיש ברביעי האחרון המשקיף מטעם בית המשפט, חגי אולמן, בעניין קבוצת אקסטרה שבשליטת בן משה, משאביה הכספיים ומבנה השליטה בה. בנוסף, השופט הורה כי אולמן והמומחה מטעמו איל גבאי יהיו אחראים על ביצוע הסדר החוב על פי הצעת בן משה ואלשטיין האמורה. לבן משה אמר השופט: "צריכה להיות לכם אחריות. תהיו זהירים".

נוחי דנקנר, צילום: אוראל כהן נוחי דנקנר | צילום: אוראל כהן נוחי דנקנר, צילום: אוראל כהן

אורנשטיין מציין כי במסגרת בדיקת המשאבים הכספיים של מוטי בן משה, אותה ביצעו על פי הוראתו חגי אולמן, נציג רשות ני"ע ונציג כונס הנכסים הרשמי, נחקרו מספר רב של גורמים והתקבלו חוות דעת של עורכי דין זרים. לדברי השופט, בעלי השליטה סיפקו לבודקים את כל המידע הנדרש. המסקנות של צוות הבדיקה היו שככל שלא יהיה שינוי לרעה, תוכל אקסטרה לעמוד בהתחייבויותיה. כמו כן עולה מהדוח כי בן משה הוא בעל השליטה היחיד באקסטרה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות