אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפליקציות, בייבי: יישומים מומלצים להורים שמצפים לילד

אפליקציות, בייבי: יישומים מומלצים להורים שמצפים לילד

ההריון הוא תקופה לחוצה ועמוסה עבור כל הורה. מצאנו עבורכם שורת אפליקציות מומלצות שיכולות לסייע בה - בחישוב הזמן ללידה כשמתחילים הצירים, בהאזנה לפעימות ליבו של העובר ובמתן מידע רפואי

11.01.2014, 11:15 | רפאל קאהאן

"ילדים זה שמחה" הולך השיר. אולם ההריון הוא תמיד תקופה לחוצה שדורשת התנהלות חכמה ומעקב תמידי. מספר אפליקציות יכולות לסייע לנו לקבל מידע - אמנם הן לא יחליפו חוות דעת מקצועית של רופא, אך בכוחן להעניק תחושת ביטחון. "כלכליסט" בדק ומצא מספר אפליקציות שימושיות לזוגות שמצפים לילד.

קראו עוד בכלכליסט

הריון: אפליקציה מרופא

הריון אמנם נוצרה על ידי רופאה מומחית והיא כמובן משמשת לשיווק יכולותיה, אך מעבר לכך מדובר באפליקציה שימושית מאוד שמספקת מידע רב. היא מאפשרת לעקוב מדי שבוע אחר שלבי התפתחות העובר, השינויים החלים אצלך, והבדיקות הנדרשות והמומלצות לאורך שלבי ההריון: אולטרסאונד, שקיפות עורפית, סקירת מערכות, אקו לב עובר, דיקור מי שפיר. כל זאת בעזרת ממשק נוח ויעיל.

הריון הריון הריון

זמינות (חינם): אייפון, אנדרואיד

הריון ולידה: טיפת חלב באפליקציה

אתר tipa.co.il מציע אפליקציה שמאפשרת להשתמש בתכניו הנרחבים גם על הסמארטפון. האפליקציה מרכזת מידע רב משלב ההריון, הלידה ועד הטיפול בתינוק. האתר מתגאה בכך שהוא המקור הנרחב ביותר למידע בנושא בעברית ברשת והוא אכן מכסה את התחום מבלי להחסיר. הממשק מעט מוגבל, אך האפליקציה יעילה ונוחה לשימוש.

הריון ולידה - טיפת חלב ברשת הריון ולידה - טיפת חלב ברשת הריון ולידה - טיפת חלב ברשת

זמינות (חינם): אנדרואיד

הריון ולידה: 40 שבועות של ציפייה

לאחר הרופא והמגזין המקוון, גם קופת חולים כללית מציעה אפליקציה שתסייע להורים לעתיד. היא פתוחה לשימוש גם לאלה אשר אינם חברי הקופה ומכילה מידע רב בנושא. היא מכילה כמה צ'ופרים בדמות סרטונים בתלת ממד המותאמים לכל שבוע בהריון או אלבום תמונות אישי שמאפשר תיעוד אישי של ההריון שלכם.

הריון ולידה - 40 שבועות הריון ולידה - 40 שבועות הריון ולידה - 40 שבועות

זמינות (חינם): אייפון

Baby Monitor: מודיעין אותות בשביל התינוק

מוניטורים הם אחד המכשירים הנפוצים ביותר בקרב הורים טריים. אפליקציה זו מאפשרת לכם להפוך את הסמארטפון למוניטור על ידי הנחתו ליד התינוק הישן. היא גם תתקשר אליכם או תשלח מסרון במקרה והתינוק יתעורר. המפתחים מזהירים כי זה לא יכול להחליף מוניטור, אך מדובר בפתרון לא רע בנסיעה למשל. גרסת האייפון והאנדרואיד אינם מאותו מפתח, אך הן יעילות באותה מידה.

Baby Monitor Baby Monitor Baby Monitor

זמינות (19.90 שקל לאייפון, חינם לאנדרואיד): אייפון, אנדרואיד

My Baby's Beat: להקשיב ללב של העובר

אחת החוויות היותר מקסימות בתקופת ההריון היא האזנה לפעימות ליבו של העובר המתפתח. אולם עד היום נדרשתם לסור לרופא לשם כך. אפליקציה זו מאפשרת להקשיב לרחשי ליבו של העובר על ידי הנחת הסמארטפון על הבטן. כל זאת כמובן לאחר שהעברתם אותו למצב טיסה על מנת לצמצם את פליטת הקרינה.

My Baby My Baby's Beat My Baby

זמינות (19.90 שקל): אייפון

Contraction Master: מעקב אחר הצירים

אחד השלבים המלחיצים ביותר הוא השעות שלפני הלידה כאשר אתם מודדים את הזמנים בין ציר אחד למשנהו על מנת לזהות את הרגע לסור לבית החולים. אפליקציה זו מאפשרת לכם מעקב אחריהם על מנת שלא תמצאו את עצמכם מיילדים את התינוק באמצע הפקקים של נתיבי איילון.

Contraction Master Contraction Master Contraction Master

זמינות (7.90 שקל לאייפון, 7.50 שקל לאנדרואיד): אייפון, אנדרואיד

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות