אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הצצה ראשונה: Lifeband touch, הצמיד החכם של LG צילום: הראל עילם

ces 2014

הצצה ראשונה: Lifeband touch, הצמיד החכם של LG

הוא נוח לענידה, אלגנטי למראה, עמיד ובעל מסך שמתמודד היטב עם תאורה ישירה. ואולם, המסך שלו קטן מדי ולא מאפשר קריאת טקסט נוחה. בדקנו את צמיד הכושר שחשפה ענקית האלקטרוניקה הקוריאנית

09.01.2014, 12:17 | הראל עילם, לאס וגאס
טרנד הבריאות והמחשוב הלביש ממשיך לתפוס תאוצה: LG מעמיקה את נוכוחותה בתחום עם Lifeband touch, צמיד חכם שגם מסוגל לתפקד כשעון ונגן מדיה אבל בעיקר מיועד לחובבי ספורט ובריאות. הוא מודד צעדים, תנועה, מרחק ומהירות, וכך מסוגל להגיד לכם כמה קלוריות שרפתם במהלך היום.

קראו עוד בכלכליסט

מבחינה עיצובית, הצמיד בהחלט משרת את מטרתו. הוא נאה למדי ונראה כשעון מיוחד ומתוחכם. לצמיד יש מסך מגע שחור-לבן קטן בחלקו העליון, ומעבר לכך הוא חלק ושחור למראה. הוא לא מסורבל, כבד או עבה ונעים לנשיאה (אם אתם רגילים לענוד שעון).

נוח ואלגנטי. צמיד Lifeband Touch נוח ואלגנטי. צמיד Lifeband Touch נוח ואלגנטי. צמיד Lifeband Touch

המסך יכול להציג מידע, כאשר התפריט כולל מספר קטגוריות כלליות (כגון בריאות) שביניהן ניתן לדלג בעזרת כפתור פיזי גדול למדי שנמצא ליד המסך, או בין מספר תת-תפריטים בתוך אותה קטגוריה שביניהם ניתן לעבור על ידי החלקת האצבע על המכשיר. המידע מופיע בבירור על המסך גם בתנאי תאורה קשים או שמש, אבל המסך לא מסוגל להציג הודעות מפורטות או גדולות מדי כך שהתועלת שלו מוגבלת; אם תקבלו מייל למשל, כנראה שתעדיפו לשלוף את הטלפון ולא לנסות לקרוא אותו ב-Lifeband. 

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: LG LIfeband Touch (6 תמונות)

המסך יכול גם להראות הודעות טקסט נכנסות, להתחבר לאוזניה או להשמיע מוזיקה על ידי סנכרון בלוטות'. אין לו כל שקעים לחיבור אוזניה, אבל סנכרון הבלוטות' של המכשיר נהדר - הוא מתחבר למגוון רחב של מכשירים ללא בעיה בלחיצת כפתור פשוטה ובתוך זוג שניות ללא תקלות או בעיות גם במרחק של כמה מטרים.

הצמיד יכול להתחבר לאוזניות מיוחדות מבית LG שגם מודדות דופק. בניגוד למוצרים אחרים בשוק, הצמיד עצמו לא מודד דופק, אלא רק תנועה ומהירות בעזרת ג'ירוסקופ ומד תאוצה. בעזרת האוזניות, הוא יכול להיות מדויק הרבה יותר ולמדוד בצורה אישית את שריפת הקלוריות של המשתמש. ניתן גם ליצור פרופיל שכולל גובה, יחס שומן בגוף, גיל, מגדר וכו' - נתונים שיכולים להשפיע על מדידת הכושר - בעזרת אפליקציה ולסנכרן את הצמיד עם הטלפון. הוא עובד עם מכשירי אנדרואיד ו-iOS.

אוזניות שמקשיבות ללב שלך

בנוסף, הצמיד יכול להתממשק לטלווזיות LG חכמות ולהציג לכם תוכנית כושר מותאמת אישית שתדריך אותכם, למשל, לרוץ במקום או לבצע כפיפות בטן. הצמיד יעביר מידע לטלוויזיה שתציג איך אתם התקדמתם בתוכנית האימונים, וכמה קלוריות שרפתם עד כה.

בשורה התחתונה, הצמיד נוח בהרבה משעוני כושר למיניהם, אך נופל מהם בגודל התצוגה. קצת קשה להשוות אותו לשעון ה-Gear של סמסונג, משום שמדובר בתצורה שונה לגמרי. הוא נוח בהרבה לענידה, אך מוגבל ולא כולל מצלמה או מסך גדול. ניתן לומר ששעון סמסונג מצריך פחות שימוש בסמארטפון לעומת ה-Lifeband. לא מן הנמנע ש-LG תציג גם היא שעון חכם בתצורה דומה לשל סמסונג בעתיד, אשר יכוון לקהל הרחב ולאו דווקא לעוסקים בכושר.

הכתב הוא אורח CEA בתערוכה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות