אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הנסיכה והכפילה: מאחורי הקלעים של מלחמת הכוכבים צילום מסך: טוויטר

PLAY

הנסיכה והכפילה: מאחורי הקלעים של מלחמת הכוכבים

פיטר מייהיו, שמוכר לכם גם בתור צ'ובאקה, חשף אוסף תמונות מהפקת סרט הקאלט. וגם: מה היקף הנזק שגרם ג'ון מקליין לבניין נקאטומי פלאזה והסימפסונס עושים מחווה מרשימה לאמן האנימה הייאו מיאזאקי

12.01.2014, 21:00 | נמרוד צוק

1. מתחת למסכה של צ'ובאקה

פיטר מייהיו, האיש הגבוה שמתחת לפרווה ולנהמות של צ'ובאקה מ"מלחמת הכוכבים", נתקף לפני כמה ימים בנוסטלגיה לתפקיד המיתולוגי שלו: הוא הפגיז את טוויטר בערימה עסיסית של צילומים פרטיים מסדרת הסרטים. בתפריט: מתמונות שלו יחד עם הריסון פורד וקארי פישר, ועד הנסיכה משתזפת בביקיני וג'ורג' לוקאס בהפסקת סיגריה נינוחה עם דארת' ויידר.

התמונות של מייהיו, צילום מסך: טוויטר התמונות של מייהיו | צילום מסך: טוויטר התמונות של מייהיו, צילום מסך: טוויטר

2. וזה החשבון שלך, מר וויליס

במכה מסתכמת עלות הנזקים שגורמים ברוס וויליס ושאר משתתפי "מת לחיות" במהלך הנסיון ההרואי של ג'ון מקליין לחלץ את בני הערובה ממגדל "נקאטומי פלאזה"? כדי לגלות את הסכום המדויק תיאלצו לצפות בסרטון בעצמכם, אבל אנחנו רק נרמוז שמדובר בסכום שיכול היה לשלם כמה וכמה משכורות של וויליס.

3. המסע המופלא אל הספה

הסימפסונס עושים מחווה לגאון האנימציה היפני הייאו מיאזאקי, עם כל האלמנטים שהייתם מצפים למצוא בשילוב כזה: דרקונים עם שלושה ראשים, רוחות, אוטובוס על רגליים והמינימרקט של אפו שהופך לבית מהלך.

4. ציוץ תחת אש

טוויטר מינתה לפני כמה ימים מנהלת חדשה לתחום החדשות בחברה - ויויאן שילר. לבוסים שלה כבר יש סיבה טובה להיות מרוצים מהפרסום החיובי שהיא מייצרת עבורם, בדמות שלט הוראות להתנהגות במקרה שריפה שהוא הטוב ביותר ביקום המוכר. 

5. סלפי עם סבתא

עם כל הכבוד לתמונות סלפי בלוויות, בחלל או עם דארת' ויידר, קשישים שיצלמו את עצמם בסמארטפון תמיד יצאו יותר מגניבים מכל אחד אחר.

סלפי עם סבתא, צילום מסך: מאשאבל סלפי עם סבתא | צילום מסך: מאשאבל סלפי עם סבתא, צילום מסך: מאשאבל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות