אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
EMC שידרגה את מערך האחסון במכבי שירותי בריאות במיליוני שקלים

EMC שידרגה את מערך האחסון במכבי שירותי בריאות במיליוני שקלים

יישום המערך התבצע במספר אתרים של מכבי שירותי בריאות. הפרויקט בוצע בשיתוף פעולה בין EMC ומכבי וכלל שדרוג של המערך לנפח של חצי פטה-בייט

13.01.2014, 12:49 | כלכליסט
מכבי שירותי בריאות וחברת EMC ישראל השלימו פרויקט רחב היקף לשדרוג מערך האחסון והגיבוי, כולל הקמת דאטה סנטר חדש לסביבת המעבדות הרפואיות. כך על פי הודעת החברה מהיום (ב'). הפרויקט החל ביולי 2013 והסתיים לאחרונה, והיקפו הכספי הינו מיליוני שקלים.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת הפרויקט תשודרג זמינות השירותים לשני מיליון מבוטחי מכבי. EMC וחטיבת ה-IT של מכבי שירותי בריאות שיתפו פעולה בהטמעת מערך האחסון, הגיבוי והשחזור החדשים, אשר נפחם עולה על חצי פטהבייט, בכל אתרי הארגון.

EMC תשדרג את מערך האחסון במכבי במיליוני שקלים, צילום: אריאל בשור EMC תשדרג את מערך האחסון במכבי במיליוני שקלים | צילום: אריאל בשור EMC תשדרג את מערך האחסון במכבי במיליוני שקלים, צילום: אריאל בשור

הפתרונות הוטמעו באתר המרכזי ובאתרי הגיבוי של מכבי, וכוללים את תוכנת הגיבוי AVAMAR EMC ושתי מערכות EMC DataDomain 890 המספקות פתרון חומרה ותוכנה כולל ומנוהל מרכזית, לגיבוי, התאוששות וארכוב, עם יכולות מובנות לדה-דופליקציה.

הפתרונות שנבחרו מייתרים את השימוש בקלטות גיבוי עם חסכון עצום בנפחי הגיבוי. בנוסף הוטמעו שתי מערכות אחסון אחודות, VNX5300 לסביבת המעבדות ו- VNX7500 לסביבת ה-SAP הכוללות את תוכנת RecoverPoint לשחזור מכל נקודת זמן.

עוד הוטמע במסגרת הפרויקט, כלי אנליזה המאפשר לקבל מבט על הסביבה הוירטואלית ממערכת הניהול המרכזית. כלי אנליזת האחסון של EMC עבור סביבת VNX, הנתמך במנוע האנליזה של VMware, מעביר תמונה מלאה של התשתית הוירטואלית ומסייע לאתר בעיות נפח וביצועים של מערך האחסון, כך שניתן יהיה לתקנן לפני שהן משפיעות על המערכת הכוללת.

בן סמו, יועץ טכנולוגי, EMC ישראל מסר כי: "האתגר שהציבה בפנינו מכבי היה לשפר משמעותית את סביבת האחסון והגיבוי, כך שתתקבל תשתית אחודה המספקת מענה לגידול מתמיד בנפחי הנתונים, וכן להגדיל את זמינותן של אפליקציות קריטיות תוך צמצום זמני ההשבתה עד למינימום".

 

אבי הוסיט, ראש צוות System במכבי שרותי בריאות אמר כי: "המטרות העיקריות שלנו במעבר לגיבוי EMC , היו הקטנת חלון זמן הגיבוי, הוספת יכולות לשחזור מהיר, הפסקת הגיבוי על בסיס קלטות, רפליקציה של מלוא הגיבויים משני אתרים בטכנולוגיה של דחיסה בשיעורים גבוהים אל אתר ה-DR וקונסולידציה של פתרונות גיבוי לכלי מרכזי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות