אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השוק מתכווץ: נס ישראל מפחיתה ימי חופשה ומקצצת את שכר הבכירים צילום: קובי קנטור

השוק מתכווץ: נס ישראל מפחיתה ימי חופשה ומקצצת את שכר הבכירים

במקביל לצעדי ההתייעלות, מציין מנכ"ל החברה, שחר אפעל, כי בעלי המניות שלה יזרימו 50 מיליון שקל

13.01.2014, 21:38 | מאיר אורבך

חברת נס טכנולוגיות הודיעה היום (ב') על כוונתה להוריד 4 ימי חופשה מכל אחד מעובדי חברת נס ישראל. במכתב שהוציא שחר אפעל, המנכ"ל הנכנס של החברה, הוא הודיע אף על קיצוץ בשכר מנהלי החברה כאשר מנהלים בכירים יספגו קיצוץ של 10% ומנהלים אחרים קיצוץ של 6%-8%.

שחר אפעל, צילום: אוראל כהן שחר אפעל | צילום: אוראל כהן שחר אפעל, צילום: אוראל כהן

במכתב מציין אפעל שהחברה גייסה 50 מיליון שקל מבעלי המניות שלה, ושמייד עם כניסתו בחודש נובמבר האחרון ביצעה החברה קיצוץ חד בפעילות שכלל פיטורים של עשרות מנהלים. במכתבו לא ציין אפעל אם זהו הצעד האחרון שמבצעת החברה בנסיונות ההתייעלות שלה.

מנס ישראל נמסר שנוכח האתגרים בשוק, החברה בוחנת באופן מתמיד אלטרנטיבות אשר יסייעו לה להיות תחרותית יותר. "נס פועלת מתוך אחריות לטובת החברה ולטובת שמירה על הביטחון התעסוקתי של עובדיה ועל כן החליטה על שורת צעדי התייעלות שעיקרם הפחתה בשכר הנהלת החברה. נס וקרן ההשקעות CVCI, המחזיקה בה, ממשיכות להשקיע במנועי צמיחה באמצעותם תמשיך נס לספק ללקוחותיה את הטכנולוגיות והפתרונות המובילים בשוק״.

חברות המחשוב המקומיות נמצאות בלחץ רב, מאחר שחברות רבות מצמצמות את שירותי המחשוב שהן רוכשות. כמו כן ספגה נס טכנולוגיות מכה כאשר חיל התקשוב הפסיק חוזה שהיה לו עם החברה. במכתבו ציין אפעל את הקשיים הרבים שבפניהם עומדת החברה שכוללים הקטנת פרויקטים והורדות מחירים.

נס ישראל מעסיקה 2,800 עובדים. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
זו לא חברת פלאפון
כל הרעיונות הגדולים לא ממש מתאימים, זה לא מצב של חברה שמרוויחה בטירוף עכשיו ולוקחת לעובדים מה אתם מעדיפים - קיצוץ בשכר שלנו ולא רק של המנהלים - כולה חופש מה שיקרה עם התעסקות בועד במקום להתעסק בעיקר שזה להביא עוד עבודה ולתת שירות הכי מקצועי-זה שיבואו בעלים יפרקו את החברה ואז מה יהיה עם הרעיונות האלה? קשקוש
מה נסגר?  |  14.01.14
16.
יש כאלה שלא מבינים איפה אנחנו חיים
על מה כל המאומה- יום חופש? תגידו תודה שיש לנו עבודה ועבודה טובה שמפרנסת בכבוד. כולנו יודעים שהמצב במשק לא משהו ובמיוחד בתחום שלנו, אז במקום לקטר, צריך להתמקד בלהיות טובים מהמתחרים שלנו אני בטוח שלפחות חלק מהמקטרים הם אלה עם אבטלה סמויה שמרוויחים מלא ועל הגב שלי...
אחד שיודע  |  14.01.14
לכל התגובות