אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הייתם משלמים 3,275 דולר על החתימה של פול מקרטני? צילום: אי פי איי

הייתם משלמים 3,275 דולר על החתימה של פול מקרטני?

שני המקומות הראשונים ברשימת החתימות בעלות השווי הגבוה ביותר של אנשים חיים שייכים לפידל קסטרו ולנסיך וויליאם; מקרטני מוביל בקטגוריית האמנים

14.01.2014, 18:03 | סוכנויות הידיעות
פול מקרטני הוא ככל הנראה זמר הרוק החי המפורסם ביותר בעולם, כך שאין זה מפתיע לגלות שהחתימה שלו היא בעלת שווי גבוה בקרב אוספי המזכרות. למעשה, על פי רשימה חדשה שפרסמה חברת פול פרייזר קולקטיבלס (Paul Fraser Collectibles) הבריטית, המתמחה באיסוף פריטים כמו בולים, יין ישן ומזכרות של מפורסמים, החתימה של זמר הביטלס לשעבר שווה יותר משל כל אמן חי אחר.

במדד הכללי של החברה, שכולל גם חתימות של פוליטיקאים ואנשי ציבור, מקרטני מדורג שלישי. השווי הממוצע של החתימה שלו עומד על 3,275 דולר. לפי החברה, בסיס המעריצים הנרחב של מקרטני מהווה את הסיבה העיקרית לכך שהחתימה שלו שווה כל כך הרבה. השווי שלה מזנק מאז 2000 בכל שנה ב-20.6%.

ג ג'י קי. רולינג חותמת על אחד מספריה | צילום: בלומברג ג

שני המקומות הראשונים ברשימת החתימות בעלות השווי הגבוה ביותר של אנשים חיים שייכים לפידל קסטרו ולנסיך וויליאם. קסטרו זכה בתואר בעקבות מותו השנה של נלסון מנדלה, ושווי החתימה שלו עומד על 5,732 דולר. הנסיך מדורג שני בזכות העלייה בפופולאריות שלו מאז החתונה לקייט מידלטון והולדת בנם הבכור ג'ורג'. החתימה שלו שווה 3,275 דולר.

בוב דילן מדורג רביעי, והחתימה שלו נאמדת ב-3,200 דולר, המחיר נובע מכך שהוא חותם רק לעיתים נדירות. רינגו סטאר, חבר הביטלס השני שבחיים, מדורג תשיעי עם חתימה בשווי 1,750 דולר. מדונה סוגרת את העשירייה עם חתימה השווה 1,630 דולר.

10 החתימות השוות ביותר של אנשים חיים:

  

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: (10 תמונות)

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות