אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האם החתול שלך מוכן לקרב?

PLAY

האם החתול שלך מוכן לקרב?

שריון מיוחד לחתולים שימנע מהם מלחטוף מכות ולהעיר אותך ביללות באמצע הלילה, הדור הבא של הצילום העצמי, גרסת מפוני גוש קטיף למיילי סיירוס, טכניקות הרזייה יצירתיות ומה אפשר לעשות עם בובה ברכבת התחתית

14.01.2014, 17:37 | נמרוד צוק
1. חתול קרב דרגה 44

והנה הדבר שהיה חסר לחתול שלכם ושבגללו נאלצתם לסבול את כל היללות ההן בשש בבוקר: שריון קרבות אמיתי מעור כהה עם סנפירי דרקון על הגב. הוא עולה רק 1,800 שקל ואפשר לקנות אותו ב-etsi.

לא, הוא לא מגיע עם קסדה לא, הוא לא מגיע עם קסדה לא, הוא לא מגיע עם קסדה

2. סלפי? הכי 2013

 

האם הצילום העצמי הקלאסי - רק אתם ומצלמת הסמארטפון שלכם - בדרך להפוך לטרנד העבש של השנה שעברה? סוג חדש של צילום עצמי, ה-usie, מאיים לתפוס את מקומו. מדובר בצילום עצמי קבוצתי עם חברים, האפיפיור, סלב מזדמן או הכלב המשפחתי - ואנחנו מחכים לראות האם #selfie יעלם לטובת #usie.

איזה כיף! אסי עם האפיפיור! איזה כיף! אסי עם האפיפיור! איזה כיף! אסי עם האפיפיור!

3. אל תתנו להם מצלמות

אורית ארפא עומדת מאחורי סרטון יוטיוב בעייתי מאוד שבוסס על "We Can’t Stop" של מיילי סיירוס. הוא אמנם גרם נזק תדמיתי והסברתי ישראל, אבל לארפא זה לא הספיק: היא חוזרת עם קליפ חדש - מחווה ל-"Wrecking Ball" של סיירוס, שהפעם מספר על הפינוי מגוש קטיף.

4. לרזות המון ב-10 צעדים קלים

חוץ מלאכול פחות ולהתעמל יותר, מה עוד אפשר לעשות כדי לרדת במשקל מבלי להיכנס לדיאטה מטורפת? הסרטון הבא מדגים כמה טיפים מעניינים, כמו לאכול מול המראה, להשתמש ביד החלשה כשאוכלים, או להשתמש בכוסות גבוהות במקום רחבות.

5. הפתעה במזוודה

גרים בעיר כמו ניו יורק או לונדון בה אמצעי התחבורה העיקרי הוא רכבת תחתית? רוצים לנצל את הנסיעה כדי להכיר בני זוג פוטנציאליים? כל מה שאתם צריכים זה להביא אתכם בובה וללמוד לדבר בלי להזיז את השפתיים. לבחור הזה זה עבד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות